Ubisoft rozšířil Breakpoint o první unikátní raid na sopečném ostrově

Ghost Recon Breakpoint právě rozšířil první raid jménem Project Titan (neplést se zrušeným MMO od Blizzardu). Jde o bezplatný update dostupný všem majitelům hry a mělo by jít o to nejtěžší, co je v celém Breakpointu k mání.

Podrobný rozbor Marvel’s Avengers: mise, schopnosti hrdinů, RPG prvky

Kolem Marvel’s Avengers od Crystal Dynamics je stále velká spousta neznámých. Tápeme zejména v oblasti online kooperace, která se ale ani tentokrát nedočkala svého pořádného představení. Kreativní ředitel studia Noah Hughes přislíbil, že se vše potřebné o multiplayeru dozvíme zkraje příštího roku. A jako kompenzaci dostáváme nálož informací s videem osvětlujícím další části očekávaného akčního RPG.

Blízká i vzdálená budoucnost Ghost Recon Breakpointu slibuje spoustu obsahu

Ubisoft zatím nemá potřebu měnit své strategie, proto i v případě Ghost Recon Breakpoint počítejte s klasickým „rokem 1“, tedy obsahovou podporou hry po dobu minimálně jednoho roku, která se z větší části dostane ke všem hráčům zdarma. V článku naleznete informace o budoucí náplni hry, mikrotransakcích, otevřené betě a předběžnému přístupu.

Football Manager 2020 se soustředí na rozvoj mladíků

Vypadá to, že ve Sports Interactive se letos dívají do budoucnosti. Fyzické kopie Football Manageru 2020 vydají v novém, ekologickém (a jedlém) obalu, který by snad neměl tolik devastovat planetu. A jednou z hlavních změn v novém ročníku je způsob interakce s mladými fotbalisty, kteří se jednou na zelené, globálním oteplováním nevyprahlé trávě budou prohánět pod reflektory Ligy mistrů.

Breakpoint nabídne hned od spuštění chytře navržený PvP multiplayer

Ghost Recon Breakpoint vychází už 4. října a na rozdíl od svého předchůdce Wildlands bude hned od spuštění obsahovat i PvP mód Ghost War. Nová verze Ghost War už ale nebude samostatným módem - nově bude úzce provázaný s kampaní a bude vás tak motivovat si ho vyzkoušet, nebo naopak okusit kampaň.

Google Stadia odtajňuje informace o ovladači, multiplayeru a dalších často kladených dotazech

V průběhu letošního listopadu se čtrnáct zemi světa (bez Česka) dočká herní budoucnosti. Google spustí svou streamovací službu Stadia, o které už leccos víme, ale stále nám nad hlavami září spousta otazníků. Pořád se nám nechce věřit minimálním požadavkům na rychlost připojení internetu, ale tím se nové zprávy nezabývají. Oficiální FAQ Stadie prozrazuje bližší detaily o multiplayeru, ovladači, podpoře her a dalších náležitostech.

V Baldur‘s Gate 3 se dost možná vrátí křeček Boo a jeho páníček Minsc

„Go for the eyes, Boo!“ z úst rangera Minsca je jednou z kultovních hlášek známých snad všem hráčům tradiční RPG série Baldur‘s Gate. Boo, miniaturní gigantický vesmírný křeček, i jeho páníček Minsc jsou podle šéfa Larianu, Swena Vinckeho, v páté edici stále ještě živí. A mohli by se tedy v nějaké podobě vrátit i pro nadcházející Baldur‘s Gate 3.

Beta Ghost Recon Breakpoint začne v září, vývojáři vás do survivalu nutit nebudou

Ghost Recon Breakpoint vyjde už na začátku října, ale zahrát si budete moct o něco dřív. Ubisoft totiž oznámil betaverzi, která poběží od 5. do 8. září. V ní se vám nabídne celý ostrov Auroa, stejně jako možnost hrát si na vojáčky sólo, nebo v kooperaci s až třemi dalšími hráči. Garantovaný přístup do bety získáte předobjednávkou, a pokud předobjednávat zatím nechcete, stačí se do bety přihlásit tady – tam už vám sice nikdo nic negarantuje, ale šanci na vstup do bety pořád existuje.