Narodil se v malém městečku na dohled od šumavských vrchů, ve čtyřech letech poprvé uviděl Duck Hunt na kopii NESu a láska k videohrám byla na světě. O několik let později si v Levelu přečetl recenzi na DOOM pro SNES a bylo rozhodnuto – psaním o hrách se jednou rozhodně chce živit. Trvalo ale bezmála dvacet dalších let, než se pro to odvážil.

Pavel hraje HODNĚ, snad až nezdravě moc, rukama mu projde drtivá většina velkých releasů, nepohrdá ale ani nezávislými hrami. Ostatně, nejvíce času v životě strávil hraním Binding of Isaac a Terrarie. Životní láskou se mu nakonec ale staly hry od FromSoftware, které mu navzdory dlouholetému tréninku pořád nejdou, o to víc jej ale dokáží uhranout.

Když zrovna nesedí u her, velmi pravděpodobně ho potkáte v některém z pražských fitcenter, kde se snaží vzdorovat osudu. Mimo to se věnuje chovu obézních morčat, cestuje, čte komiksy, sbírá figurky a dívá se na stejné filmy a seriály pořád dokola. Má chorobnou závislost na kýčovitých teniskách, rovných kšiltech a je schopen neironicky poslouchat starý český rap. Málo se ví, že je vynikajícím kuchařem.

Pavlovou velkou vášní jsou také technické hračky všech kategorií, před časem se zbláznil do tvorby videa, aby po pořízení všelijakých dronů, akčních kamer a podobných záležitostí zjistil, že to moc neumí. S tvrdohlavostí sobě vlastní to ale nevzdává a stále vyráží do skal natáčet kýčovité krajinky.

Do redakce Games.cz přináší kontroverzní názory, na které se ho nikdo neptal, a poplatně ke svému původu také hodně švandy. Ačkoli se snaží okolí přesvědčit, že je nenávistným misantropem, ve skutečnosti je dle svých slov „docela milej kluk“.