Mladší než Mario, starší než Lara Croft. Z kraje, kde víno a slivovice tečou proudem. Hrami žiju od malička, ale ze svých žánrových komfortních zón se snažím vystupovat až od začátku sedmé konzolové generace. Pryč jsou doby Blizzardu, Counter-Strike, Quake, Dooma, Command & Conquer a dalších (nejen) multiplayerových klasik z devadesátkových LAN parties.

Hry mě naštěstí baví dodnes, stejně jako mě nepřestává fascinovat celý herní průmysl. A se svými generačními skoky, dynamickými změnami a neustálým přísunem nových technologií mě fascinovat jen tak nepřestane. Sledovat totiž co to všechno dělá s hrami, firmami, vývojáři, herním designem a celým průmyslem obecně je rok od roku zajímavější a zajímavější. Stejně jako hry pak miluju skvělé jídlo, dobré pití a kafe. Především kafe.

Nintendo Switch – recenze nového OLED Modelu

Nejlepší verze oblíbené konzole

Ghost of Tsushima: Director’s Cut – recenze

Samuraj dorazil na PlayStation 5 i s novým ostrovem

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD – recenze

I stará lineární Zelda má pořád co říct

Super Mario 3D World + Bowser’s Fury – recenze

Pokud máte Switch, měli byste mít i tuhle hru

Need for Speed: Hot Pursuit Remastered – recenze

Minimální vylepšení, maximální adrenalin

Pikmin 3 Deluxe – recenze

Strategie podle Nintenda

Age of Empires III: Definitive Edition – recenze

Je to dobré, ale zahrajte si radši dvojku

Horizon Zero Dawn Complete Edition – recenze PC verze

Aloy se vrací a sluší jí to ještě víc

XCOM: Chimera Squad – recenze

Na XCOM 3 čekám jako na smilování, a tak jsem v redakci minulý týden s nadějí zadržel dech. Firaxis totiž najednou oznámili jakýsi XCOM: Chimera Squad s tím, že hra vychází zhruba za týden. Jenže to netrvalo dlouho a já zase vydechl, protože jsem si krátce po spuštění uvědomil, že tohle není ten XCOM, který hledám.