Máte námět či připomínku? Napište nám
The Dark Pictures: Man of Medan

The Dark Pictures: Man of Medan

Články

Další část hororové antologie The Dark Pictures vás zavede do městečka Little Hope

Antologie The Dark Pictures od tvůrců Until Dawn je od začátku zamýšlená jako série částečně oslavující, částečně parodující různé hororové žánry. Její první část Man of Medan oficiálně vychází zítra, ne všichni ale dokážou udržet tajemství a na jejím konci se nachází krátká nápověda o zaměření druhé herní povídky.

Horor Man of Medan nabídne neobvyklý multiplayer a rozsáhlé větvení příběhu

Adventury na pomezí interaktivního filmu a hry obvykle buď milujete, nebo je nenávidíte. Zpravidla proto, že jsou interaktivní příliš málo. Tvůrci Until Dawn ze Supermassive Games chtějí tohle stigma nabourat a se svou The Dark Pictures Anthology jdou za hranice toho, co jste si mohli dovolit třeba v Detroit: Become Human. Man of Medan nabídne hned několik druhů kooperace i rozhodnutí, ke kterým se dostanete až opětovným hraním.

Hororová antologie The Dark Pictures od tvůrců Until Dawn začne v létě příběhem Man of Medan

Musím s pravdou ven. Horor je snad jediný herní (i filmový) žánr, kterému se vyhýbám stejně jako pavoukům. Přesto mě před pár lety cosi neskutečným způsobem přitahovalo k Until Dawn. Možná to byla účast Ramiho Maleka, tehdejší hvězdy seriálu Mr. Robot. Možná famózní technické zpracování. Ale prostě jsem se hecnul a hru dokončil. Skvělý zážitek. A jeho tvůrci chystají pro zájemce další hororovou adventuru Man of Medan z plánované série povídek The Dark Pictures.

Man of Medan od tvůrců Until Dawn vás vezme na výlet lodí duchů

Povídková série The Dark Pictures od tvůrců Until Dawn chce být ještě strašidelnější a rozvětvenější než příběh party studentů na chatě na kraji lesa. První z povídek, Man of Medan, vás vezme na výpravu lodí duchů a halloweenský trailer představuje postavu tajemného Kurátora.

Nový horor od tvůrců Until Dawn míří pod hladinu jižního Pacifiku

PlayStationová exkluzivita Until Dawn před třemi lety vyděsila ohromné množství hráčů, kteří se ponořili do jejího hororového světa plného obtížných rozhodnutí. Příběh se větvil a mohl skončit mnoha různými způsoby – postavy přežily nebo zemřely podle toho, co jste zvolili. A na podobné vlně se ponese nová strašidelná antologie The Dark Pictures. Její první díl Man of Medan vyjde příští rok, tentokrát nejen na PlayStation.

Bleskovky

  • 28. 11. 2019 - Majitelé kopie The Dark Pictures Anthology: Man of Medan mohou do 6. ledna 2020 nechat jednoho ze svých kamarádů hrát zdarma ve Shared Story multiplayeru.

  • 11. 7. 2019 - The Dark Pictures: Man of Medan od tvůrců Until Dawn bude mít multiplayer.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
28. srpna 2019
Recenze