Splinter Cell: Chaos Theory

Splinter Cell: Chaos Theory

Články

Tvůrci Splinter Cell Chaos Theory hrají na „počest“ daňových úniků level Panama Bank

Skoro vždy je zábavné sledovat vývojáře, jak po letech hrají hru, kterou vytvořili. Tentokrát se v čase rozhodli vrátit Clint Hocking s Mathieu Bérubém ve Splinter Cell Chaos Theory. Nejde ale o náhodnou nostalgickou vzpomínku. Hocking totiž zvolil úroveň Panama Bank jako „poctu“ všem, kteří si uložili peníze do daňových rájů, a následně se na ně přišlo v rámci kauzy Panama Papers. Kromě tohoto vtípku ale oba tvůrci především přidávají spoustu postřehů ohledně tvorby Chaos Theory.

Remaky trilogií Splinter Cell a Prince of Persia

UbiSoft dnes potvrdil, že dříve avizovanou kompilaci Prince of Persia Trilogy vydá již tento...

Splinter Cell: Chaos Theory - návod #3

Napíchnout se na velící centrum v Soulu, předejít získání havarovaného letounu nepřítelem, vyslechnout vězněné Američany a zajmout admirála Otoma. Cítíte se na to? Pokud ne, nebojte se využít návodu na 8.-10. misi.

Splinter Cell: Chaos Theory - návod 2.díl

Napíchnutí se na server experta Zherkehziho, nalezení vodítka k organizaci Displace, likvidace Milana Nedicha a zjištění, zda Korejci odpálili naváděnou střelu úmyslně - i v tom vám pomůže detailní návod na 4. - 7. misi.

Splinter Cell: Chaos Theory - návod #1

Ocitli jste se při posledním dobrodružství Sama Fishera v nesnázích? Přichystali jsme komplexní návod, který obsahuje řešení prvních tří misí včetně nepovinných úkolů, tipů nebo obrázků s vyznačeným postupem.

Splinter Cell: Chaos Theory - dojmy

Proklepli jsme multiplayerovou betu i singleplayerové demo nadcházející stealth-akce, jejíž Versus mód přináší vylepšenou síťovou hru mrštných špiónů proti vyzbrojeným žoldákům a vše je dotaženo k dokonalosti.
Hodnocení
GAMES.cz
10/10
Datum recenze:
29. března 2005
Recenze