Původně filmový publicista, který se přeorientoval na hry. Mohl by se tu rozepisovat o všech časopisech, a webech, kde působil, ale to by bylo na půl hodiny čtení. Hlavní je, že před deseti lety našel v Games.cz v pod vedením Petra Poláčka projekt svého srdce. Čas plynul a nyní jej řídí především s pomocí znalostí nabytých z titulů jako Football Manager, Total War a Crusader Kings 2. Vždy se snaží vidět sklenici poloplnou, ale zároveň má pro jistotu připravenou čutoru, kdyby tomu tak nebylo. Kromě videoher se specializuje na Blízký východ (dokonce má z tohohle oboru titul), Japonsko (naprosto bez titulu) a Napoleonské války (pořád hledá v tornistře maršálskou hůl). 

Games Workshop oznamuje bombastickým trailerem 10. edici Warhammeru 40,000

Srozumitelnější, ale ne zjednodušená pravidla a nová hrozba v podobě Tyranidů

Games.cz má Donate program na vypnutí reklamy a podporu webu

Když vás reklamy štvou, ale jste féroví

Zhlédl jsem Zaklínače: Pokrevní pouto, abyste vy nemuseli

Jak je důležité míti Cavilla aneb Ruce pryč

Pohled do roku 2023 a bilancování toho uplynulého

Vše nejlepší a ať nás čeká spousta skvělých her

Kirby's Dream Buffet – recenze rodinné jednohubky

Není všechno jídlo, co se leskne

Triangle Strategy – recenze JRPG ve stylu Hry o trůny

Překvapivá pecka, která osloví hratelností i příběhem

Mario Kart Live: Home Circuit – recenze závodů z vašeho obýváku

Mario se zarazil o kecku, převrátila ho kočka

Final Fantasy VII Remake – recenze

Jeden z nejslavnějších hrdinů (a s ním i jeden z nejikoničtějších záporáků) je zpět. Milované, kultovní a dnes již notně zubem času ohlodané JRPG Final Fantasy VII se konečně dočkalo vydání svého remaku. Krásného, moderního a také jen částečného přepracování, které za sebou určitě zanechá výraznou stopu kontroverze a hodně otázek.

Fire Emblem: Three Houses - recenze

Populární série především strategických RPG (SRPG) z japonských sopek a hájů se vrací. Poprvé na Nintendu Switch a opět s velkou parádou. Fire Emblem: Three Houses se přesunula na novou platformu, svou základní formulku jen trochu proměnila a přitom si pořád drží svůj tradičně vysoký standard.

Artifact – recenze aneb kasino vždy vyhrává

Strašně bych chtěl mít rád Artifact. Jeho základní taktická myšlenka je skvělá a systém, když funguje, představuje jednu z nejtaktičtějších, nejkomplexnějších karetních her na digitálním trhu (na tom reálném nic netrumfne VtES, nechť odpočívá v pokoji). Jenže Valve se rozhodlo vydat hru v takové formě a takovém stavu, že nad tím zůstává rozum stát. A z obrovského potenciálu zbývají frustrující trosky.