levis

Chystá se kolekce Knights of the Old Republic

Vypadá to, že BioWare se chystají vydat kolekci her značky Star Wars: Knights of the Old...

Zpátky do starověku – Sega oznámila Total War: Rome II

Sega dnes odhalila strategii Total War: Rome II, která vyjde příští rok na PC. Společně s prvními obrázky přichází i informace o tom, že hra nabídne nejrozsáhlejší tahovou kampaň v historii série a zároveň i "největší a nejfilmovější realtime bitvy, jaké se kdy objevily v jakékoli hře."

DLC Cold Stream pro Left 4 Dead 2 vyjde v červenci

Valve oznámila, že přídavek Cold Stream pro Left 4 Dead 2 je po více než roce téměř hotový a vyjde 24. července pro PC, OSX a X360. Součástí addonu budou mapy Cold Stream, Blood Harvest, dále Crash Source, Dead Air, Death Toll a No Mercy, které se již vloni v březnu objevily na Steamu v beta podobě.

Přestřelka v metru z Resident Evil 6

Přes pět minut trvají nové, temné záběry z hraní Resident Evil 6. Jde o level, v němž se...

Trailer upozorňuje na hraný seriál k Halo 4

Popěvky jako na cvičišti a do toho rozhašený interiér vesmírné lodi - to je ve zkratce...

PC verzi Prototype 2 propouštění v Radical neohrozí

Vývojáři z Radical Entertainment už to jako áčkové studio sice mají za sebou, ale vydání PC verze Prototype 2 jejich pozvolný odchod ze scény naštěstí neohrozí. "Rádi bychom všechny ujistili, že PC verze Prototype 2 vyjde dle plánů 24. července," napsali tvůrci na Facebooku. Zároveň poděkovali všem fanouškům série za podporu, bez níž by to prý nikam nedopracovali.

Odklad mrazivého DLC do Ghost Recon: Future Soldier

UbiSoft odložil vydání premiérového přídavku s názvem Arctic Strike pro střílečku Ghost Recon: Future Soldier. Namísto úterka nyní DLC vyjde až "někdy během července" s tím, že konkrétní datum bude teprve upřesněno. Vývojáři se prý rozhodli, že potřebují ještě trochu času na dodělání obsahu.

Vývojářský deník a záběry z MechWarrior Online

V prvním vývojářském deníčku z MechWarrior Online vám prezident vývojářů Piranha Games...

Seznamte se s rváčem Rigem z Dead or Alive 5

Tento týden časopis Famitsu představil Riga, nebezpečného kanadského bojovníka z Dead or...

Sega to v Evropě balí, soustředí se na digitální obsah

Evropská pobočka Segy pokračuje v drsné restrukturalizaci, rozuměj propouštění a rušení kanceláří. Dnes firma oznámila, že uzavírá své pobočky v Rakousku, v Beneluxu a především také ve Francii, Německu a Španělsku. Což už jsou velké trhy. "Chceme se soustředit na výrobu digitálního obsahu a krabicové hry omezit jen na velké značky," uvedla firma ve svém tiskovém prohlášení.