zavřít

Remaky trilogií Splinter Cell a Prince of Persia

PlayStation 3

- Téma autor: levis Komentáře: 0

UbiSoft dnes potvrdil, že dříve avizovanou kompilaci Prince of Persia Trilogy vydá již tento...

UbiSoft dnes potvrdil, že dříve avizovanou kompilaci Prince of Persia Trilogy vydá již tento pátek a nikoliv pro Xbox, nýbrž výhradně na PlayStation Network. Půjde o remaky původních třech dílů Warrior Within, Two Thrones a posledních Sands of Time přepracovaných do základního HD rozlišení 720p s přidanou podporou pro hraní na 3D televizích. Trilogie bude k dispozici na PSN a od pátku v Evropě také na discích Blu-Ray, má obsahovat extra trofeje, a každá hra bude stát 15 dolarů s tím, že Sands of Time si můžete z PSN stáhnout již ode dneška.

Dnes odpoledne se navíc profláklo, že stejný osud čeká také i trilogii stealth akcí Splinter Cell, tzn. původní SC a následná pokračování Pandora Tomorrow a Chaos Theory. Platformy ani datum vydání zatím nejsou známé, ale pravděpodobně budou i tyto remaky postavené na podpoře 3D televizí a vysoké 720p grafice.

Tagy: remake playstation 3D

Zdroje: VG247

Novinky na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.