Prince of Persia: The Sands of Time

Prince of Persia: The Sands of Time

Články

Naše nejvytouženější remaky a remastery

S remaky, remastery a všelijakými dalšími produkty vampýrsky sajícími peníze z chudáků nostalgiků se roztrhl extrémně lukrativní pytel, takže se do nového kabátku oblékají i hry, které bychom asi klidně dál vídali v roztrhaných hadrech (mluvíme o tobě, Panzer Dragoone). Naopak nějaké staré klenoty dál upí v osidlech odporné grafiky, špatného technického stavu a/nebo nízkého rozlišení. No a tak jsme dali hlavy dohromady a přinášíme vám redakční výběr toho, co by každopádně mělo být polapeno, přeleštěno a vypuštěno zpátky do světa. Jako obvykle – jeden redaktor, jedna hra.

Uplay+ je předplatné knihovny se stovkou her od Ubisoftu

PlayStation Plus, PlayStation Now, Origin Access, Xbox Game Pass, Humble Trove, Discord Nitro… To je jen několik z možných předplatných, která vám zajistí přístup ke knihovnám čítajícím stovky her. A brzy se k nim přidá další, tentokrát od Ubisoftu. Uplay+ vám zajistí okamžitý přístup ke stovce her za 15 dolarů měsíčně a má v rukávu zajímavé triky.

HádejHru: Ukažte, že se vyznáte v akčních adventurách

Žánr akčních adventur je v posledních letech stejně flexibilní, jako používání RPG prvků. Už dávno nejde jen o Laru a její napodobeniny. Do hry vstoupil Nathan Drake, John Marston a své poslední slovo neřekli ani veteráni. Link se pořád snaží inovovat svoji sérii a někdy i žánr, zatímco takový Hidetaka Suehiro na inovace kašle a prostě si udělal videoherní Twin Peaks. Že posledního jmenovaného neznáte? Pak asi náš kvíz akčních adventur nesplníte na sto procent...

Ubisoft slaví 30 let od založení firmy a rozdává hry zdarma

Už na E3 tiskové konferenci oslavil Ubisoft 30 let existence, byť bylo z prohlášení o nezávislosti cítit, že Yves Guillemot stále vnímá možné odkoupení ze strany Vivendi (viz článek) jako aktuální ohrožení. Nicméně, v rámci oslav dá firma každý měsíc v rámci Ubisoft Clubu jednu hru zdarma. V červnu začíná sérii sedmi her zdarma velkou klasickou v podobě Prince of Persia: The Sands of Time.

Herní pořad Games TV navštíví asasínskou Indii i královskou Persii

Nový díl našeho herního pořadu navštíví hned několik exotických destinací: například koloniální Indii, kam se vydáme s dalším spin-offem série Assassin's Creed, ale také Mars, respektive palubu kosmické lodi, která k rudé planetě míří. A dozvíte se mimo jiného i to, jakou hru řadí Lukáš mezi své nejoblíbenější.

Retro GamesPlay: hrajeme Prince of Persia: The Sands of Time

Každý vnímá retro jinak. Pro někoho jde o hry z osmdesátek a devadesátek, pro později narozené mohou být retro i hry, které vyšly okolo zlomu milénia. Patří k nim třeba Prince of Persia: The Sands of Time z roku 2003, která vrátila důstojnost celé sérii a rozjela její novou odnož. A spoustu důvodu, proč je možné na Sands of Time vzpomínat v dobrém, vám v následujícím retro gamesplayi předvedou Honza s Pavlem.

Bleskovky

  • 2. 6. 2014 - Obrazem: Cosplay ke hře Prince of Persia: The Sands of Time.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
89/100
Datum recenze:
3. října 2004
Recenze