World of Warcraft: Battle for Azeroth

World of Warcraft: Battle for Azeroth

Články

Blizzard – 3 roky postupného úpadku

Chronologický přehled kontroverzí a afér

Ve World of Warcraft vzplála poslední bitva o Azeroth

Vzplála poslední bitva o Azeroth. Konečně! Zatím poslední rozšíření World of Warcraft spěje ke svému konci pod taktovkou Starých bohů a patche 8.3, který na evropské servery vstoupil 15. ledna. Jestli toho nabídne dost na zachránění celkového dojmu z nepříliš zdařilého datadisku, je stále ještě ve hvězdách, ale už teď můžu s čistým svědomím říct, že se přinejmenším opravdu snaží.

Do World of Warcraft míří rasa lištiček a robotických gnómů

Allied races jsou ve World of Warcraft novinkou, která přibyla s posledním datadiskem Battle for Azeroth. S patchem 8.3 se jejich řady rozšíří o další dvě nové – Horda se dočká neskutečně rozkošných liščích Vulpera, Aliance si musí vystačit s Mechagnómy. Stejně jako u ostatních „subras“ ale budete muset splnit sérii úkolů, abyste za ně mohli hrát.

World of Warcraft: Bitva o Azeroth skončila soubojem na život a na smrt

VAROVÁNÍ: ČLÁNEK OBSAHUJE SPOILERY Z PŘÍBĚHU WORLD OF WARCRAFT: BATTLE FOR AZEROTH. Horda to má ve WoWku těžké. Každou chvíli si zvolí náčelníka, kterému trošku rupne v bedně a začne páchat genocidální zločiny. Nejdřív to byl Garrosh, novou kontroverzní vládkyní je Sylvanas. A ti Horďáci, kterým se její vláda nelíbila, se konečně odhodlali s tím něco udělat.

World of Warcraft: Battle for Azeroth 8.2: Válka je strašná věc, hlavně pro příběh

Profesionální gilda Method se po dvanácti dnech aktivního raidování v komentovaném streamu dočkala. Desítky tisíc lidí průběžně sledovaly boj o prvenství v souboji s královnou Azsharou v nejnovějším raidu, který přistál v zatím posledním datadisku pro World of Warcraft. Battle for Azeroth si dala na chvíli pauzu od vykreslování válečného konfliktu mezi Hordou a Aliancí, aby se hráči se svými hrdiny mohli zaměřit na mnohem aktuálnější hrozbu, kterou představovala královna podmořských nag. A pozor, budou tu spoilery.

Do World of Warcraft: Battle for Azeroth se vrací Thrall

Kdo tak trošku po očku sleduje události kolem World of Warcraft: Battle for Azeroth, ten ví, že Horda se momentálně nachází v dost nezáviděníhodném postavení. Už zase se jí totiž povedlo jmenovat vůdce, který to v hlavě nemá úplně v pořádku – jmenovitě nemrtvou královnu Sylvanas Windrunner. A tak nezbývá nic jiného než z důchodu povolat osobu z nejpovolanějších. Na scénu se vrací Thrall.

Bleskovky

  • 21. 8. 2018 - Britský žebříček prodejnosti 33. týdne roku 2018: 1. Crash Bandicoot N. Sane Trilogy, 2. GTA V, 3. World of Warcraft: Battle for Azerot.

Hodnocení
GAMES.cz
?/10
Hodnocení Metacritic:
79/100
Datum recenze:
5. září 2018
Recenze
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
27. září 2018
Recenze