zavřít

Do World of Warcraft: Battle for Azeroth se vrací Thrall

Windows MAC

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

Kdo tak trošku po očku sleduje události kolem World of Warcraft: Battle for Azeroth, ten ví, že Horda se momentálně nachází v dost nezáviděníhodném postavení. Už zase se jí totiž povedlo jmenovat vůdce, který to v hlavě nemá úplně v pořádku – jmenovitě nemrtvou královnu Sylvanas Windrunner. A tak nezbývá nic jiného než z důchodu povolat osobu z nejpovolanějších. Na scénu se vrací Thrall.

Všemi oblíbený šaman se vytratil ze scény po datadisku Legion, ale jak si můžete prohlédnout v novém, jako obvykle perfektně zpracovaném videu, jeho poklidný odpočinek končí. Nejen kvůli legendárnímu orkovi Varoku Saurfangovi, který ho přišel v exilu navštívit, ale i kvůli jiným nezvaným hostům.

Thrall už sice nevlastní slavný Doomhammer, protože ho předal šamanským hráčům, ale ani jeho nová sekyroidní zbraň nevypadá zle. Sylvanas by si příště měla dobře rozmyslet, jestli proti největšímu náčelníkovi novodobé orčí historie pošle dvě náhodné roguny, které si navzdory stealthu nezvládnou poradit ani s jedním neozbrojeným starým válečníkem. Tedy, neozbrojeným – je pravda, že Saurfangovi v boji docela pomohl ten kus plotu.

Animátorský a scenáristický tým Blizzardu pracující na filmečcích je evidentně ve skvělé formě, což bohužel neplatí o samotném WoWku. Jak ve svém článku popsal Pavel Skoták, datadisk Battle for Azeroth se momentálně zmítá ve velkých problémech a hráčská základna začíná být hodně nespokojená.

Snad tedy Thrallův návrat značí nový začátek. Nejen pro Hordu, ale i pro celý datadisk.

Tagy: World of Warcraft (série) Warcraft (série) fantasy RPG mmo

Zdroje: YouTube

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.