World of Warcraft: Legion
Věková dostupnost

World of Warcraft: Legion

Články

World of Warcraft: Legion opouští Azeroth. Update 7.3 vás vezme na planetu Argus

Tak už se to blíží. Poslední velký patch pro datadisk Legion vás již příští středu dopraví ke zdroji nevídané moci Burning Legion ve světě Argus. V Shadows of Argus vás kromě úplně nového prostředí čekají dvě nové frakce, tři různé regiony, nový dungeon, základna v podobě lodi Vindicaar a mnoho, mnoho dalšího.

V úterý vyjde The Tomb of Sargeras, největší update v historii World of Warcraft

Pane jo, nový trailer na gigantický patch 7.2 pro World of Warcraft: Legion ukazuje, že Kil’Jaeden by potřeboval trošku přistřihnout křidélka. Ano, je to sice vrchní velitel sil Plamenné legie, ale hádat se takhle se Sargerasem, nejvyšším pánem všeho zla? Odvážné! Ale co je důležitější, update The Tomb of Sargeras, vyjde už 28. března. V něm jde především o odplatu. Legie už zase zaútočila na Azeroth a vy ji už zase musíte vyhnat, čehož docílíte nejlépe raidem do hrobky padlého titána Sargerase. Další nový raid povede do Katedrály věčné noci, v níž se dočkáte zvýšené obtížnosti Mythic dungeonů tak, aby lépe odpovídala vybavení, co si mezitím hrdinové stačili nashromáždit.

V příštím velkém updatu World of Warcraft: Legion se podíváte do Tomb of Sargeras

V rámci smršti novinek z BlizzConu, které mohly být zásadnější, došlo samozřejmě i na World of Warcraft: Legion. Asi nejzásadnější novinka se týká budoucího velkého updatu 7.2, který se jmenuje Tomb of Sargeras. V jeho rámci dostanete nový raid, pokračování Class Order kampaně a spoustu dalších novinek.

Příjmy z prodeje No Man's Sky se jenom za srpen vyšplhaly na 78 milionů dolarů

Čím jste známější, tím víc schytáte pohlazení, ale i pohlavků. Herci, politici a jiní by mohli vyprávět. Třeba Sean Murray a jeho kolegové a kolegyně ze studia Hello Games, kteří si od hráčů vyslechli své za No Man’s Sky. A podle údajů od SuperData je jasné, proč byla odezva na kvality či nekvality NMS tak početná a hlasitá – protože je hra komerčně úspěšná. Prodej digitálních kopií No Man’s Sky vygeneroval za srpen příjmy ve výši 78 milionů dolarů, což hru v srpnovém žebříčku příjmů z prodeje digitálních verzí her řadí na druhé místo na konzolích a na šesté místo na PC. Hra od Hello Games se tak, navzdory všem svým problémům, výrazně podílela na tom, že digitální trh pro PC, mobily a konzole vykázal za srpen příjmy ve výši 6,1 miliardy dolarů, což je meziročně nárůst o krásných, dvouciferných 11 %.

GamesPlay: hrajeme datadisk World of WarCraft: Legion

Když se vám do hry vracejí i lidé, kteří na ni několik let a datadisků nesáhli, asi jste udělali něco dobře. Zdá se, že přesně to je případ v pořadí už šestého datadisku pro World of Warcraft s podtitulem Legion, který přináší novou oblast Broken Isles, zvedá max. dosažitelný level na hodnotu 110, přináší novou hero class Demon hunter a celou řadu dalších úprav a novinek, které si předvedeme v gamesplayi s Radkem Friedrichem

Z Blizzardu odešel Chris Metzen - další veteráni v čele s Pardem založili Bonfire Studios

Odchody a nové firmy vysoce postavených lidí z Blizzardu nejsou ničím novým či překvapivým, přesto se tento týden sešly dvě poměrně velké události se stejným společným jmenovatelem. Nejprve se o slovo přihlásil Rob Pardo, který z firmy odešel před dvěma lety, a nyní oznámil založení Bonfire Studios, kam přetáhl několik dalších veteránů Blizzardu. Následně se pak ozval scenárista a designér blizzardích světů Chris Metzen s tím, že odchází do předčasného „důchodu“.

Bleskovky

  • 6. 9. 2016 - Britský žebříček prodejnosti 35. týdne roku 2016: 1. Overwatch, 2. Deus Ex: Mankind Divided, 3. World of Warcraft: Legion.

  • 20. 4. 2016 - Datadisk World of Warcraft: Legion vyjde 30. srpna.

Hodnocení Metacritic:
88/100