V příštím velkém updatu World of Warcraft: Legion se podíváte do Tomb of Sargeras
zdroj: tisková zpráva

V příštím velkém updatu World of Warcraft: Legion se podíváte do Tomb of Sargeras

7. 11. 2016 16:10 | Preview | autor: Aleš Smutný |

V rámci smršti novinek z BlizzConu, které mohly být zásadnější, došlo samozřejmě i na World of Warcraft: Legion. Asi nejzásadnější novinka se týká budoucího velkého updatu 7.2, který se jmenuje Tomb of Sargeras. V jeho rámci dostanete nový raid, pokračování Class Order kampaně a spoustu dalších novinek.

Kampaň se věnuje Burning Legion, která si na Broken Shore vybudovala základnu, z níž podniká útoky na Azeroth. Horda i Aliance v bojích v této lokaci selhaly a tak naději skýtají Class Orders, které mohou v boji proti Legii uspět. Každé povolání bude mít na Broken Shore vlastní sérii úkolů a jejich spolupráce představí novou frakci – Armies of Legionfall, která má za cíl zničit tuto hrozbu.

Armies of Legionfall musí na Burning Shore vybudovat předsunutou základnu, která poslouží k výpadu proti Legii, který by měl postupně překonávat jednu obranu za druhou, až dojde k finální fázi zteče klíčové pevnosti. Class Orders musí opevnit a přebudovat dávné elfí stavby na jednu ze tří možných staveb, přičemž každá poskytuje odlišné benefity. Z herního hlediska pak samozřejmě na Broken Shore očekávejte nové World Questy.

Společně s novými útoky Legie počítejte i s novými útoky na Broken Islands. Bitvy budou probíhat v rámci scénářů pro tři hráče, které vás nakonec zavedou i na palubu lodi Legie. Jakmile dokončíte druhou část Broken Isles Pathfinder, budete moci létat po celém území Broken Isles. Pokud dosáhnete maximálního ranku Legionfall, dostanete nového epic mounta.

Pokud vás zajímá nový raid, připravte se na Tomb of Sargeras. Bývalý Chrám Elune obsahuje devět bossů a na dně hrobky dostanete možnost uzavřít portál, jímž se do světa dostala Burning Legion. Společně s novým updatem přijde také nový dungeon. Jmenuje se Cathedral of Eternal Night a najdete v něm kvarteto bossů.

Nově 7.2 přinese i Brawly do Battlegroundů, čímž se připojí k dalším hrám od Blizzardu, kde najdete Brawly. I zde nabídnou i odlišné podmínky pro jinak klasický PvP mód. Každý týden přinese nový Brawl a s ním i snad oživení pro Battlegrounds. Počítejte i s updatem artefaktů, které získají nové vlastnosti a budete moci upravovat jejich vzezření. Stejně tak updaty čekají i dungeony, o jejichž detailech, stejně jako ostatních už zmíněných prvcích si můžete přečíst v oficiálním oznámení.

Nejnovější články