World of Warcraft: Legion opouští Azeroth. Update 7.3 vás vezme na planetu Argus
zdroj: Archiv

World of Warcraft: Legion opouští Azeroth. Update 7.3 vás vezme na planetu Argus

24. 8. 2017 17:25 | Preview | autor: Patrik Hajda |

Tak už se to blíží. Poslední velký patch pro datadisk Legion vás již příští středu dopraví ke zdroji nevídané moci Burning Legion ve světě Argus. V Shadows of Argus vás kromě úplně nového prostředí čekají dvě nové frakce, tři různé regiony, nový dungeon, základna v podobě lodi Vindicaar a mnoho, mnoho dalšího.

Svět Argus byl v dávných dobách domovem rasy Eredar, kterou zotročil padlý titán Sargeras, kolem nějž se točil předešlý patch The Tomb of Sargeras. Argus byl následně zaplaven temnou magií fel a nechán na pospas rostoucím silám příslušníků Legie. Konečně nastal čas přejít z defenzívy na Azerothu do ofenzívy na jejich „domovské“ planetě. Shadows of Argus sice vychází již 30. srpna, ale potrvá ještě další tři týdny, než se ve hře objeví veškerý nový obsah.

V prvním týdnu po vydání se se svou lodí Vindicaar vydáte na planetu Argus a zahájíte epický příběh v regionu Krokuun a zavítáte k jádru planety v Antoran Wastes. Ve druhém týdnu dokončíte události v Krokuunu a vydáte se do prastarých ruin levitujícího města Mac’Aree, bývalého nejposvátnějšího místa Eradorské rasy. A konečně ve třetím týdnu zakončíte příběh Shadows of Argus, odemknete si nový dungeon a nové části vaší lodi.

zdroj: Archiv

A když je řeč o lodi, Vindicaar na Argu souží jako vaše základna, ve které si postupně odemykáte nové možnosti. Jmenovitě jde o hospodského, mailovou schránku, trenéry, portál do Daralanu, opraváře, zadavače úkolů, obchodníky a tři nové systémy: Matrix Core, Netherlight Crucible a navigační konzole. Poslední jmenovaná slouží jednoduše k rychlým přesunům po Argu.

Netherlight Crucible je pec, která se odemkne ve třetím týdnu po vydání patche a dovolí vám vylepšit si relikvie na artefaktových zbraních. Matrix Core zase zpřístupní nové schopnosti – používání zbraní Vindicaaru, možnost obléknout si mechanizované brnění, vybavit se štítem zabraňujícím nepřátelům ve vašem zaměření a obarvit si srdce na zeleno, které vás oživí po obdržení smrtelné dávky zranění a mimo boj vás neustále léčí.

Dále se setkáte se dvěma frakcemi Army of Light a Argussian Reach, které se stejně jako vy snaží ukončit invazi Legie, nemluvě o desítkách menších i větších úkolů, obchodníkovi, který prodává vybavení na úrovni 90, Invasion Points, World Quests, Emissaries... Nemá jít sice o úplně poslední rozšíření World of Warcraft: Legion, ani se nedočkáte absolutního zakončení příběhu, ale podobně velký update už nečekejete. A vychází již za týden.

zdroj: Archiv

 

zdroj: Archiv

Nejnovější články