zavřít

GamesPlay: hrajeme datadisk World of WarCraft: Legion

Windows MAC

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Když se vám do hry vracejí i lidé, kteří na ni několik let a datadisků nesáhli, asi jste udělali něco dobře. Zdá se, že přesně to je případ v pořadí už šestého datadisku pro World of Warcraft s podtitulem Legion, který přináší novou oblast Broken Isles, zvedá max. dosažitelný level na hodnotu 110, přináší novou hero class Demon hunter a celou řadu dalších úprav a novinek, které si předvedeme v gamesplayi s Radkem Friedrichem

První den po vydání na konci srpna se WoW: Legion prodalo přes 3,3 milionů kusů, což znamená vyrovnání prodejního rekordu v případě datadisku, který doposud držel datadisk Cataclysm. Podle Blizzardu se také počet souběžně hrajících hráčů WoW (pozor, neznamená počet předplatitelů) dostal na nejvyšší úroveň od roku 2010. Jestli se však bude opakovat tradiční model, kdy se hráči s nadšením vrhnou do hraní WoW po vydání datadisku, aby ze hry zase za pár měsíců zmizeli, se teprve uvidí. Blizzard tomu chce zabránit třeba vydání patche 7.1: Return to Karazhan, který přinese nový mega dungeon, raid Trial of Valor nebo nové world questy. Dnes si ale ukážeme základní verzi datadisku.

Tagy: World of Warcraft (série) Warcraft (série) akční fantasy RPG mmorpg mmo 3rd person third person

Zdroje: Vlastní

Kupte na Alza.cz

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.