V úterý vyjde The Tomb of Sargeras, největší update v historii World of Warcraft
zdroj: tisková zpráva

V úterý vyjde The Tomb of Sargeras, největší update v historii World of Warcraft

24. 3. 2017 14:04 | Video | autor: Václav Pecháček |

Pane jo, nový trailer na gigantický patch 7.2 pro World of Warcraft: Legion ukazuje, že Kil’Jaeden by potřeboval trošku přistřihnout křidélka. Ano, je to sice vrchní velitel sil Plamenné legie, ale hádat se takhle se Sargerasem, nejvyšším pánem všeho zla? Odvážné! Ale co je důležitější, update The Tomb of Sargeras, vyjde už 28. března. V něm jde především o odplatu. Legie už zase zaútočila na Azeroth a vy ji už zase musíte vyhnat, čehož docílíte nejlépe raidem do hrobky padlého titána Sargerase. Další nový raid povede do Katedrály věčné noci, v níž se dočkáte zvýšené obtížnosti Mythic dungeonů tak, aby lépe odpovídala vybavení, co si mezitím hrdinové stačili nashromáždit.

Ale dokonce ani takhle nabušená dobrodružství nejsou hlavním tahákem tohoto updatu, který je prý tím vůbec největším updatem WoW v historii. Záři reflektorů si pro sebe uzmula zóna Broken Shore, v níž se hráči musí postavit útoku Legie stavěním budov, sbíráním surovin a všeobecně vedením regulérní frontální války. Navíc tu bude možné používat létající mounty.

Dál se můžete těšit na nové podoby artefaktových zbraní a také na speciální mód Brawl. Ten vás po vzoru Hearthstone zavede do arénové bitvy proti ostatním hráčům, ovšem s nějakým nečekaným překvapením. Například bude řádit blizard snižující viditelnost téměř na nulu, nebo se nacpe hromada hráčů do malého prostoru tak, aby vypukl co největší chaos. Vybalancované to prý moc nebude, ale zas si tam užijete hodně legrace.

zdroj: Archiv

Patch přinese i spoustu dalšího obsahu, který tady všechen nebudu vypisovat – další informace naleznete třeba v tomhle Alešově článku. Já bych se raději zmínil o vzdálenější budoucnosti, konkrétně o dalším chystaném patchi 7.3. Ten se prý bude z velké části odehrávat na eredarské domovské planetě Argus, která – hádejte co? – je výraznou součástí nového traileru. Řekl bych, že překvapivá ofenzíva ubohých smrtelníků proti démonickým hordám je teprve na svém začátku.

Nejnovější články