Alžběta se věnuje hrám už od roku 2004, kdy začala psát pro dnes už zrušený časopis Gamestar. Za svojí dlouholetou kariéru vystřídala práci ve Score, web Hrej ale například vedla i stránky Hratelne.cz nebo i herní bulvárek na Booom.cz. Přes deset let psala o dětských hrách do ABC. V roce 2011 začala moderovat herní pořad Re-Play na Prima COOL, kde také od roku 2013 převzala pozici šéfredaktorky. V roce 2019 spolu s Mikolášem Tučkem rozjeli pořad New Game +, který byl v rámci restrukturalizace Televize Seznam, zrušen.

Všechno zlé pro něco dobré. Změna projektu ji tak přivedla na Games.cz, kde se věnuje především video sekci. Z her má nejraději singleplayerové hry s dobrým příběhem. Bytostně je alergická na multiplayery, otevřené světy se stovkami hodin grindu, a nebo Souls variace. Díky tomu jí tak poslední dobou nezbývá moc titulů, které by si opravdu užila. Raději se tak neptejte, jaká hra ji naposled bavila, protože to nejspíš nebude nic moc nového.

Gears 5 – recenze

Určitě se vám to už taky stalo. Hrajete hru, jenže vás moc nebere. A tak jdete na internet, abyste si s ostatními společně postěžovali, jak se to tentokrát nepovedlo. Místo toho se na vás ale vyvalí vlna nadšení. Vítejte v mém světě, do něhož s mohutným dupáním a neustálou střelbou vstoupily Gears 5.

Unit 13 - recenze

Střílečka Unit 13 pochází z dílny tvůrců Zipper Interactive, kteří jsou v tomto žánru doslova ostřílenou firmou. Stejný tým má za sebou sérii SOCOM, a jestli se někdo hodí pro kapesní military nářez, jsou to rozhodně oni. Anebo ne? Pokud čekáte variaci na skvělý titul SOCOM: U.S. Navy SEALs Fireteam Bravo 2 pro PSP, který vyšel před šesti lety, asi vás moc nepotěším. Unit 13 se totiž vydává jinou cestou. Kašle na příběh, kašle na cutscény a hráče rovnou vysílá do jednotlivých misí s předem daným cílem.

Ratchet and Clank: All 4 One - recenze

Ratchet s Clankem se po PlayStation platformách prohání dlouhých devět let a za tu dobu si získali slušnou popularitu. Aby taky ne, když téměř všechny jejich hry mají na Metacritic mezi 80 - 90 %, což je na sérii o osmi dílech hodně solidní vizitka. Zdá se tedy, že výjimkou, která potvrdí pravidlo, je zatím poslední kus s podtitulem All 4 One, který na ty nejlepší prostě nemá. Jak je to možné?