Rise of the Tomb Raider
Věková dostupnost

Rise of the Tomb Raider

Články

Microsoft do svého nového studia nabírá vývojáře slavných her

The Initiative se rozšiřuje o zvučná jména

PlayStation Plus slaví desáté výročí, dostanete basket a Laru

Červenec s archeologií, Erikou a basketbalisty

12 her bylo málo. Google Stadia zítra odstartuje s 22 hrami

Google před týdnem zveřejnil tucet her, které budou dostupné v den vydání streamovací platformy Stadia. Bylo mezi nimi několik velmi zajímavých kousků jako třeba Red Dead Redemption II, ale většina z nich je už kvůli svému stáří neatraktivní a potenciální zákazníci nebyli zrovna nadšení. Takže v Googlu přihodili dalších deset her navrch.

Google Stadia nabídne v den spuštění 12 her, další přibydou ještě letos

Budoucnost už je za dveřmi. Ambiciózní streamování her v podání Stadie od Googlu startuje 19. listopadu v různých zemích světa, i když ta naše v srdci Evropy a další menší trhy budou zatím chybět. Google si dal načas s oznámením her, které budete streamovat na obrazovky nejrůznějších zařízení v den spuštění služby, a výběr je to docela zajímavý.

Je Tomb Raider realistický? Podívejte se na film s opravdovou Larou Croft

Brutální pády a exploze, balancování nad propastí, pět vystřelených šípů pod pět sekund i cepínování bez jištění. Lara Croft byla vždycky superžena, v obnovené trilogii ale zažívá situace, které by pravděpodobně zabily i někoho mnohem zocelenějšího. Square Enix se proto spojil s kaskadérkou a fanynkou extrémních sportů Clair Marie a postavil ji do scénářů z her a trailerů, aby společně zjistili, jak moc jsou realitě vzdálené.

Bleskovky

  • 27. 2. 2018 - Služba Xbox Game Pass bude v březnu obohacena o hry Sea of Thieves, Rise of the Tomb Raider, Super Lucky’s Tale, Resident Evil Revelation 2, Oxenfree, Sonic CD, The Final Station a Euro Fishing.

  • 9. 10. 2017 - Video: 12 minut gameplay záběrů z Rise of the Tomb Raider (Xbox One X).

  • 28. 8. 2017 - Video: Grafické porovnání hry Rise of the Tomb Raider na konzolích Xbox One X a PS4 Pro.

  • 22. 8. 2017 - Video: Trailer s přehledem vylepšení, které si užijí majitelé konzole Xbox One X ve hře Rise of the Tomb Raider.

  • 7. 2. 2017 - Společnosti SEGA (Yakuza 6, Phantasy Star Online 2) a Square Enix (Final Fantasy XV, Rise of the Tomb Raider) měly za prvních devět měsíců fiskálního roku 2017 pozitivní finanční výsledek.

  • 26. 10. 2016 - SteamSpy: Na Steamu se prodal již více než milion kusů her XCOM 2 a Rise of the Tomb Raider.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení čtenářů:
93/100
Datum recenze:
9. listopadu 2015
Recenze