Bully (Canis Canem Edit)
Věková dostupnost

Bully (Canis Canem Edit)

Články

Tvůrce série GTA Dan Houser odchází z Rockstar Games

„Dle západní medicíny se ischias, zvaný lidově houser či ústřel, objevuje převážně ve středním věku, a to hlavně pak u mužů. Jedná se o náhle vzniklé bolesti v oblasti bederní páteře,“ píše se na webu Patentní medicína. Dan Houser si sice prošel dovolenou, o jejíž délce se nikomu z nás ani nesnilo, ale asi to nebude bolest zad, kvůli níž opouští slavnou společnost, kterou pomohl založit.

„Pokračování Bully existovalo, bylo hratelné,“ tvrdí zdroje

Hry od Rockstaru se neobejdou bez spekulací. O šestém GTA toho zaznělo už hodně, i když oficiálně hra zatím ani neexistuje. I o pokračování Bully se jednou za několik let objeví nějaké informace, ale opět chybí jakékoliv oficiální potvrzení. Nejnovější spekulace tvrdí, že se na dvojce středoškolské akce pracovalo, ale nakonec z toho nic nebylo.

9 skvělých her, které si zaslouží pokračování

Kdybyste se mě před roky zeptali, u jaké hry bych si nejvíc přál pokračování, bez váhání bych odvětil Red Dead Redemption. Tohle přání se mě a mnohým dalším naštěstí splnilo. Po vydání Red Dead Redemption 2 jsem se načapal při vzpomínání na další tituly, které by si dle mého názoru zasloužily nástupce. Rozhodl jsem se proto přenést své myšlenky na „papír“, abychom společně uronili slzu nad hrami, které zůstaly a ve většině případů i zůstanou jedináčky.

Dan Houser by sám rád viděl pokračování Bully

Rockstar má s rekordními tržbami Grand Theft Auto V našlápnuto na solidní vánoční bonusy a pomalu je tak na čase se poohlížet po dalších, nových projektech. Jedním z nich by mohlo být i pokračování pozapomenuté hry Bully. Vyšla už v roce 2006 (dobová recenze zde) a, jak už je u Rockstaru tradicí, vyvolala nadšení i kritiku. Houser nyní v rozhovoru pro Polygon potvrdil, že na Bully nezapomněl - krom (možná) planých nadějí však nesdělil žádné podrobnosti.

Killzone a Bully série budou (zřejmě) pokračovat

Jestliže Xbox má Halo, PlayStation má zase Killzone. Série stříleček od týmu holanďanů z Guerrilly sice pro úspěch konzolí PlayStation neudělala tolik, jako série od Bungie pro konzole Xbox, ale rozhodně je to jeden z kmenových a hlavně exkluzivních brandů. A jako takový bude určitě pokračovat a jestli by nějaká hra měla vést další generaci PlayStation konzolí do boje, Killzone by si to zasloužila.

Bleskovky

  • 19. 12. 2016 - Na seznam zpětně kompatibilních X360 her pro Xbox One her přibyl Bully, Catherine a Raskulls.

  • 9. 12. 2016 - Na iOS a Android vyšla vylepšená verze hitu Bully. Cena je stanovena na 200 Kč.

  • 22. 3. 2016 - V PS Store nově naleznete PS2 klasiku Bully (Canis Canem Edit) a Manhunt pro PS4.

  • 12. 4. 2015 - Tento víkend patří Humble Bundle hrám od RockStaru. Za 55 Kč zde můžete pořídit např. Bully: Scolarship Edition, Manhunt či GTA: Vice City. (thx karlman.hajsky)

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Datum recenze:
7. listopadu 2006
Recenze