Bully: Anniversary Edition

Bully: Anniversary Edition

Články

Tvůrce série GTA Dan Houser odchází z Rockstar Games

„Dle západní medicíny se ischias, zvaný lidově houser či ústřel, objevuje převážně ve středním věku, a to hlavně pak u mužů. Jedná se o náhle vzniklé bolesti v oblasti bederní páteře,“ píše se na webu Patentní medicína. Dan Houser si sice prošel dovolenou, o jejíž délce se nikomu z nás ani nesnilo, ale asi to nebude bolest zad, kvůli níž opouští slavnou společnost, kterou pomohl založit.

Rockstar vzal Humble Bundle útokem a sám navíc žádné peníze nechce

Rockstar, který momentálně kutí očekávané pokračování Red Dead Redemption II, vzal útokem Humble Bundle. Nabízí tam spoustu her ze série Grand Theft Auto, Max Payne a nechybí ani brutální Manhunt. Standardní cena všech titulů se podle Humble Bundle pohybuje někde lehce pod 200 dolary, ale vy si můžete doplnit herní knihovnu za směšné peníze.

Rockstar vydal vylepšenou výroční verzi Bully na mobilní zařízení

Akční adventura Bully, u nás původně vydaná pod názvem Canis Canem Edit, oslavila letos své desáté výročí. Odvážná a svým způsobem originální hra z roku 2006 se dočkala své výroční edice, kterou vydal Rockstar nikoliv na konzole a PC, ale na mobilní platformy. Bully: Anniversary Edition je od dnešního dne dostupná na podporovaná zařízení s operačním systémem Android a iOS a nejde jen o obyčejný port původní hry.