GC 2012 dojmy: kulhající kooperace v Epic Mickey 2

Kontrast. To nejpřiléhavější slovo. Sedíme ve skromné konferenční místnosti s Warrenem Spectorem a posloucháme ho (a natáčíme, rozhovory budou brzy) entuziasticky mluvit nejenom o své lásce k Disneyho postavičkám, zatímco o dveře dál pokračuje kolečko prezentací, na kterých jsme si před chvílí vyzkoušeli Warrenovu novou hru.

Captain Morgane and The Golden Turtle - adventurní dojmy

Herní vystava Gamescom 2011 byla bohatá na spoustu zajímavých her, nechyběly mezi nimi ani adventury. Právě na ně se zaměřil Petr Ticháček, poctivě je všechny oběhal, obhlédl a některé si i zahrál, aby vám mohl z každého jednotlivého titulu nabídnout své dojmy v rámci adventurního speciálu. Výpis všech článků, které v rámci speciálu vyšly, najdete za tímto odkazem, dnes se zaměříme na Captain Morgane and The Golden Turtle, která vychází 4. listopadu pro PC, PS3, Nintendo DS a Wii.

První dojmy z F1 2010

Konec září bude pro všechny příznivce formulí velkým svátkem, po letech půstu přijede na naše obrazovky konečně zase zbrusu nová F1. Poděkujme za to Codemasters a naposledy společně hlasitě zabučme směrem k Sony, která licenci FIA dlouhé roky blokovala.Po osm sezón se daly formule jezdit jen na Playstation, alespoň tedy oficiálně, mody pro rFactor a další simulátory počítat nemůžeme. Xbox 360 se efjedniček nedočkal nikdy, na PC jsme posledně závodili v F1 Challenge 99-02 a Formula One Championship pro PS3 už taky není z nejčerstvějších.