První obrázek z The Amazing Spider-Man

Activision vydala první screenshot z The Amazing Spider-Man, své příští third-person akce s pavoučím mužem v hlavní roli. Navzdory tomu, jak detailně je na něm vymodelován hlavní hrdina nejspíš obrázek pochází skutečně přímo z hraní a nejde o render.

Co ukazují nové obrázky z PES 2012?

Konami před chvilkou vydalo oficiální obrázky z fotbalu PES 2012. Měly by ilustrovat situace, které ve hře vzniknou díky upravenému enginu, lepšímu fyzickému kontaktu hráčů, více spolupracující AI nebo realističtějšímu driblování míče. Což jsou shodou okolnosti věci, které na letošek slibuje také konkurenční FIFA 12. PES 2012 z nich ale může jedině profitovat - sami si jistě vzpomenete, že třeba první zpracování přihrávky nebo nakopnutého míče v předchozím ročníku nebyly vždy ideální.

Need for Speed: Carbon v obrazech

Už letos v listopadu se slavná závodní série Need For Speed společnosti Electronic Arts rozroste o nový titul s názvem Need For Speed Carbon.

A zase ten Need for Speed: Carbon

V poslední době žijí fanouškové série Need for Speed relativně nedávno ohlášenou hrou Need For Speed Carbon, která by se měla objevit už letos na podzim (konkrétně v listopadu - předobjednávka na TISCALI Gameshopu) ve variantách pro PC, Xbox 360, Xbox, Playstation 2, GameCube, Nintendo DS, Sony PSP, Playstation 3 a Nintendo Revolution.