Vyšel nový LEVEL 231 za 99 Kč - co vás v něm čeká a nemine

Menší pauza je u konce, na stáncích je opět k dostání nové číslo magazínu LEVEL. Nově stojí 99 Kč namísto dvou stovek, neobsahuje DVD přílohu, ale kvalitní plná hra samozřejmě nechybí. V souladu s dobou jsme se vám rozhodli hry přinášet v digitální podobě skrze klíče na Steam a jiné digitální distribuce. V tomto čísle na vás tak čeká klíč na Steam verzi skvělé plošinovky Giana Sisters: Twisted Dreams, která si v recenzi na Games odnesla krásné hodnocení 8/10.

Masivní jarní výprodej na Shop.Games.cz!

Na našem internetovém obchodě Shop.Games.cz se již brzy odehrají poměrně velké změny, a při této příležitosti jsme se rozhodli uspořádat velký jarní výprodej. Ten by měl potěšit fanoušky všech platforem a žánrů - slevy dosahují hodnoty až 90 procent a ceny her v akci začínají už na 49 korunách! Podívejte se tedy na přehled a vězte, že akce poběží přesně týden, tedy do příštího úterý, 16. dubna (a nebo do vyprodání zásob).

Sledujte reprízu Re-Playe o E3 z pohledu Nintenda a Ubisoftu

Repríza Re-playe z minulého týdne pokračuje v mapování letošní E3 a tentokrát se věnuje...

Sledujte reprízu 16. Re-Playe s novou grafikou

Pokud sledujete pravidelně každou sobotu po obědě premiéry Re-Playe, tak jste v posledních...

Sledujte reprízu dalšího dílu magazínu Re-play

Pokud jste minulý týden neměli čas, můžete si 13. letošní díl Re-Playe pustit v repríze a...

Sledujte osmý letošní díl herního pořadu Re-Play

Repríza osmého letošního dílu herního pořadu Re-Play z minulého týdne je údajně drsná....

Sledujte druhý letošní díl herního pořadu Re-Play

Průběh podivného, zimně-jarního, víkendu můžete nasměrovat jiným, příjemnějším,...

Sledujte první letošní díl herního pořadu Re-Play

Premiéru druhého letošního dílu herního pořadu Re-Play můžete sledovat dnes (sobota) od 13...

Sledujte 45. díl herního pořadu Re-Play

Pokud jste před více než týdnem minuli premiéru 45. dílu herního pořadu Re-Play, můžete se...

Den fanoušků pořadu Re-Play už tento pátek

Každý týden sledujete na Games.cz reprízu herního pořadu Re-Play, každý týden sledujete i...

Shop.Games.cz pro fanoušky Nintenda

Fanoušci konzolí od Nintenda si mohou užít letošní Vánoce ve velkém stylu. Po trochu slabším herním období se na trh konečně dostává několik dlouho očekávaných hitů a i ceny samotných konzolí před nejsilnějším obdobím roku příjemně klesly. Na Shop.Games.cz jsme proto připravili několik zajímavých bonusů k vybraným hrám a nastavili ceny, které by vás rozhodně mohly zaujmout. Pojďme si tedy nyní zrekapitulovat, čím si mohou příznivci Nintenda udělat na Vánoce radost - jak uvidíte, je jim co závidět... Další nabídky objevíte po rozkliknutí článku!

VÁNOCE 2011

Vánoční tipy pro PC Battlefield 3 (PC) 789 Kč (1199 Kč) KOUPIT FIFA 12 (PC) 789...

Repríza Re-Play #38 a nový díl ve 13.40 v TV

Dnes přesně ve 13.40 se na stanici Prima Cool rozezní opět známá znělka herního pořadu Re-Play, který se ve 39. díle ponese ve znamení trojek. Především se můžete těšit na tři recenze třetích dílů Battlefieldu, Uncharted a Stronghold. Hlavně recenze Battlefield 3 bude stát za to, a hře je věnován nadstandardní časový prostor. Děvětatřicítka byla natáčena na festivalu Fancity, takže se dočkáte i záběrů z této zajímavé akce a chybět nebude ani okénko o progamingu a recenze jednoho podařeného DLC.

E-shop Games.cz prošel velkými změnami

Už skoro deset měsíců provozujeme vedle Games.cz i internetový obchod s hrami Shop.Games.cz. Jak jsme čekali, začátky byly těžké a ne všechno se nám podařilo tak, jak jsme si přáli. Během letních prázdnin jsme se proto rozhodli udělat několik velkých změn, které se dotkly prakticky všeho – od sortimentu, přes cenu poštovného až po finální úpravu grafiky, k níž došlo právě tento týden. Pojďme si tedy všechny úpravy shrnout a zároveň vyjmenovat důvody, které by vás, jak doufáme, měly motivovat k nákupu právě na Shop.Games.cz.

Sledujte 28. díl herního pořadu Re-Play

Premiéra Re-Play 029 na vás v sobotu o půl druhé sešle preview F1 2011 a recenzi úžasné...

Re-Play startuje na Prima COOL, spolupráce s Games.cz pokračuje

Pokud jste ještě neviděli upoutávku přímo na Prima Cool, tak vězte, že herní pořad Re-Play se od února přestěhuje z Publicu právě na populární kanál Prima Cool, kde bude každý týden v sobotu přinášet obvyklou dávku recenzí, témat, rozhovorů a preview o PC i konzolových hrách v kvalitě, na kterou jste byli doposud zvyklí. Spolupráce Re-Play a Games.cz bude však i navzdory změně nadále pokračovat, naopak se v mnoha ohledech prohloubí a rozšíří. Těšte se!