Info o slovenské akci Chaser

Vedle českých Illusion Softworks se na celosvětové herní scéně začíná profilovat další silná skoro domácí firma a to slovenský Cauldron.

NFS: Motor City petice

Na stránkách NFScheats.com se rozhodli uspořádat petici proti zrušení singleplayeru v Need For Speed: Motor City a jejich snaha je zatím víceméně úspěšná, protože petici podepsalo za pul dne už více než tisíc hráčů.

Dark Reign 2 už za měsíc

Realtime strategie se zase začínají stávat nejpopulárnějším herním žánrem, zatímco jsme ještě nestihli vyzkoušet Dogs of War, Ground Control nebo Earth 2150, brzy se dostaví další přírůstek.

Nové ceny procesorů

Intel ohlásil nové ceny procesorů, které budou platit od května do září.

Proč skončili Looking Glass?

Toto byla bezesporu hlavní událost dneška a tak asi každého zajímá, proč skončila svou činnost firma, která měla na svém kontě klasiky jako Ultima Underworld nebo System Shock.

Obrázky ze Settlers IV

Včera jsem na tomto místě psal, že dosud nebyly vydány žádné screenshoty ze Settlers IV, ale chyba lávky.

Konec OnTime

Bývalý druhý největší distributor her v ČR, společnost OnTime Solutions, která byla výhradním distributorem GT Interactive a můžete si od nich pamatovat např.

Shogun: Total War gold

Creative Assembly a Electronic Arts dokončili strategii Shogun: Total War, která se odehrává v...

The Time Machine

Příznivci adventur se brzo dočkají další pecky od Cryo Interactive, která je tentokrát pojmenovaná The Time Machine.

Looking Glass končí

Firma Looking Glass Studios, kterou jistě znáte jako tvůrce série Thief, System Shock nebo Flight Unlimited, je v procesu likvidace.

Maxis chystá SimsVille

Vedle datadisku Livin' Large naváže Maxis na veleúspěšné The Sims dalším přírůstkem do své série Sim her: SimsVille.

Motocross Madness 2 venku

Mnohem lepší hrou než Daikatana je pokračování Motocross Madness 2 od Rainbow Studios a Microsoftu. Podle novinářské verze, kterou jsme měli před pár týdny k dispozici, byla hra vylepšena po všech stránkách.

Srovnání FSAA na GF2 & V5

Na Firingsquad si můžete přečíst druhou část srovnání full-scene antialiasingu na Voodoo 5 a GeForce 2.

Daikatana konečně na světě

Je to skoro k neuvěření, ale Daikatana, která stála EIDOS pár desítek miliónů dolarů, se nyní dostává do amerických obchodů a nelichotivý titul nejodkládanější hry současnosti přebírá Diablo II.

Settlers IV info

Co nás čeká v listopadu až vyjdou Settlers IV? I když hra byla předváděna na letošním E3, nebyly zatím vydány žádné obrázky, ale tuším první detaily o hře se nachází zde.

The Rift EMBM screenshoty

Matrox vydal nové screenshoty demonstrující podporu EMBM (enviromental mapped bump-mapping) ve vesmírné strategii The Rift, pěkně to je vidět zejména na planetách.

Ground Control hotov

Je možná víc než jen náhoda, že jsou dvě podobně 3D realtime strategie prohlášeny za hotové ve stejný den.

Voodoo 5 5500 snad již brzy

3Dfx Interactive oznámili v tiskové zprávě, že se videokarty Voodoo 5 5500 s několikaměsíčním zpožděním dostanou na americký trh začátkem příštího týden, v Evropě by pak měly být k dostání během června.

Mafia website

TalonSoft nahodil na svou website strohé informace o hrách Age of Sail II (námořní bitvy s...

Earth 2150 gold

Mattel Interactive oznámil, že anglická verze Earth 2150 je konečně gold a půjde do obchodů 2.června, tedy ještě dřív než se v Německu a Anglii začne prodávat Daikatana (2-3.týden v červnu).