zavřít

Rallye závodění ve WRC: Rally Evolution

- Preview autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Exkluzivně pro konzoli PS2 se chystá další díl zavedené rallye série od Evolution Studios s licencí FIA World Rally Championship, zaručující tak akurátní prezentaci.

Každopádně se na nás v září přiřítí řada novinek. Závody s obměňujícím se prostředím, v němž nevíte, co vás napodruhé bude čekat za známou zatáčkou, mají být dále vyšperkovány větší mírou interakce, což se vztahuje dílem na propracovanější model poškození vozu (s dopadem na jízdní vlastnosti) a také destrukci okolního prostředí!


Zlepšení se dočkala i práce spolujezdce, který má dynamicky reagovat na vaši jízdu, jeho hlas se bude měnit v závislosti na podmínkách, pročež zde bude prostor i pro emoce. Samozřejmostí bude další posun v audiovizuálním zpracování, počítaje v to realistické ozvučení a particle efekty jako je hustý kouř či oheň. Má tu být větší počet vozů, jak z minulosti a současnosti tohoto populárního sportovního odvětví, tak budoucnosti. A stranou pozornosti by v závěru neměla zůstat ani avizovaná snazší přístupnost a online mód pro osm jezdců, resp. aut na trati současně.
zdroj: PR

martin

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.