Serious Sam 2 v akci
zdroj: tisková zpráva

Serious Sam 2 v akci

20. 5. 2005 13:13 | Obrázky | autor: Redakce Games.cz |

Letošní E3 se pochopitelně neobešla bez předváděčky nového pokračování série seriózních stříleček - Serious Sam II, které má vyjít pro PC a Xbox letos na podzim.

Patříte-li mezi čekatele na tento titul, nenechte si ujít nové screenshoty v naší galerii a zvlášť pak nová videa, ve kterých uvidíte neúprosného Sama Stona přímo v akci, při snaze oprostit svět od stále nových vln nepřátel cestujících prostorem a časem.

Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva Obrázek zdroj: tisková zpráva

Serious Sam II je postavena na úplně novém grafickém enginu slibujícím mnohem komplexnější herní prostřední s důmyslnější fyzikou a větším počtem nepřátel na obrazovku. Valit se na vás budou ze všech koutů nejrůznější týpkové - démoni, čarodějnice, děsiví klauni, různé humanoidní příšery, goblini a další podivná monstra. Levelů by mělo být něco přes 40, navštívit byste v nich měli okolo sedmi různých světů (džungle, bažina, zamrzlá tundra, vulkanické planety, futuristická města, aj.). Pokud jde o zbraně, některé z nich budete znát z dřívějška, i když budou trochu jiné. Těšit se ale můžete i na spoustu nových. Mimochodem, kdybyste to snad nepoznali zobrázků a filmečků sami, podle dojmů redaktorů GameSpotu a IGN hra vypadá skvěle.
zdroj: GSIGN

korgull

Nejnovější články