zavřít

Návyková, zábavná a rychlá InCrazyBall

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Čistokrevnou zábavu, rychlost a návykovost slibuje nová akční hra s názvem InCrazyBall vývojářů LexisNumérique a nyní i vydavatelské společnosti Micro Application.

Jak si můžete všimnout na screenshotech v naší galerii, akce v této hře bude spočívat na kouli, kterou úžasnou rychlostí proženete nejrůznějšími dráhami, na kterých na vás ovšem budou číhat i nejrůznější překážky a nepřátelé. Ty budete překonávat za pomoci různých zbraní.


Herní mapy si budete moci sestavovat z nasbíraných dílků v sólo módu. Dokonce vám bude umožněno definovat vlastní pravidla hry. InCrazyBall má vedle singleplayeru disponovat také multiplayerem. K jejímu vydání by mělo dojít ve velmi brzké době. Těšit se mohou majitelé PC a Xboxů.
zdroj: PR

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.