zavřít

Komiksová RTS Snow nejen v obrazech

- Obrázky autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Právě před týdnem jsme vás prvně informovali o nové real-time strategické akci společností Take 2 a Frog City Software - Snow.

Dnes vám tuto komiksově laděnou hru pro PC a Xbox můžeme připomenout znovu, a to proto, že jsou k vidění první screenshoty, byla spuštěna homepage a v některých magazínech (GameSpot a PC.IGN) se už objevily i první dojmy. V tuto chvíli je za tvůrci zhruba 30 % práce. Vydání Snow je naplánováno na příští rok.


Snow vám zajistí roli Johnnyho - šéfa drogové mafie, který prodává své ilegální zboží po celých Spojených státech. Prostě budete mít možnost vybudovat infrastrukturu amerického trhu s drogami a tým, který vám v tom všem pomůže. Příběh má být nelineární a plně interaktivní.

Ze zmíněných preview jsme se dozvěděli, že se děj hry bude odehrávat v roce 1975 a hlavní hrdina za sebou bude mít neúspěšnou kariéru herce. Ve snaze získat nějaké peníze se pak nějak připlete k pašování drog z Mexika. Snow začnete pouze s jedním asistentem, svým spolubydlícím. To on poletí do Mexika, aby zde převzal zásilku a vrátil se s ní přes hranice do L.A. Později, jak vám budou přibývat korunky do kapsy, sestavíte celý tým agentů, kteří pro vás budou pracovat. Každý z nich však bude jinak schopný a vždycky je tu riziko, že ho chytí policie. Kromě policistů ovšem se bude třeba mít na pozoru ještě před konkurenčními gangy z Miami, New Yorku a Chicaga.
zdroj: GameSpotIGNhomepage

korgull

Novinky na CZC.CZ

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.