Vigor
Věková dostupnost

Vigor

Články

Na Switchi letos vyjde Bioshock, Borderlands, XCOM 2 i Star Wars

Nintendo zničehonic vypustilo do světa svůj další půlhodinový Direct plný zajímavých oznámení. Ve videu, nebo zprostředkovaně v našem článku, se dozvíte o spoustě nových a starších her, které se ještě během letošního roku dočkají své přenosné verze na Switchi. Ale došlo i na oznámení budoucích plánů s Pokémony a Animal Crossingem.

Bohemia Interactive má za sebou nejrušnější rok. DayZ loni sehnalo přes milion nových hráčů

Nikdo snad nemá pochyb o tom, že se české studio Bohemia Interactive v loňském roce činilo víc než kdy dříve. DayZ sice vyšlo v roce 2018, ale až na jeho samotném konci, a v průběhu loňského roku bylo portováno na konzole a vyšlo jeho velké rozšíření. Stejně tak vyšly hry Vigor a Ylands a několik rozšíření pro Armu 3. Studio nyní uvolnilo zajímavá čísla svého roku 2019.

Známe nominace na Českou a Slovenskou hru roku

Česká hra roku a Slovenská hra roku se po roce opět hlásí s nominacemi na nejlepší tituly, které naše bratrské země vyplodily v uplynulém roce. V obou případech se do finálního výběru dostalo třináct her, které bojují napříč několika kategoriemi.

Na evropském udílení cen CEEGA bodovali Češi i Slováci

CEEGA, neboli Central & Eastern European Game Awards, neboli ceny her z regionů střední a východní Evropy, znají své vítěze. Ti byli oznámeni v pátek v polské Poznani v rámci konference herního průmyslu a ať už jste Češi, nebo Slováci, můžete se radovat. Každý z těchto států si odnáší nějaká prvenství.

Bleskovky

  • 24. 9. 15:17 - Český Vigor je na Switchi konečně free-to-play

  • 31. 8. 10:29 - Vigor je jednou z prvních českých her oznámených pro PlayStation 5

  • 13. 7. 13:08 - Vyhlášení České hry roku dostává náhradní termín

  • 16. 6. 11:10 - Český free-to-play looter shooter Vigor připomíná trailerem svůj příchod na Nintendo Switch

  • 23. 7. 2018 - Bohemia Interactive se rozhodl pro Xbox exkluzivitu u hry Vigor, protože měl možnost zařadit hru do Game Preview programu.

  • 19. 7. 2018 - Majitelé Xboxu zaregistrovaní v Xbox Insider programu obdrželi pozvánku do betaverze hry Vigor.

Hodnocení
GAMES.cz
3/10
Hodnocení Metacritic:
61/100
Datum recenze:
30. července 2020
Recenze