zavřít

LongPlay – Hitman 2 #5: Kdo hledá, nenajde

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Anebo najde? Vašek v novém dílu našeho vražedného LongPlaye hledá jehlu v kupce sena, protože identita jednoho z cílů je mu na začátku mise neznámá. Jenže zrovna neznámý cíl není ten největší problém, se kterým se musí náš hrdina potýkat...

V našich LongPlayích Hitmana většinou platí, že když se ze začátku daří, často se to ke konci pokazí. A to je případ i pátého dílu, kdy má Vašek nakročeno k absolutnímu vítězství, jen aby... No, na to už se podívejte sami.

Jen pro připomenutí dodáváme, že jsme hráli podle náhodně vylosovaných pravidel Hitman Roulette, kdy je způsob zabití cíle, převlek i způsob opuštění mise zcela mimo naši kontrolu. A samozřejmě vůbec neukládáme a neloadujeme – smrt znamená definitivní konec.

Taktéž připomínáme, že celý LongPlay Hitmana 2 je už natočený, zpracovaný a zveřejněný. Pokud nechcete čekat na další díl celý týden, nemusíte. Stačí jít na kartu hry, respektive do její záložky videa. Tam najdete všech deset dílů našeho LongPlaye.

LongPlay Hitmana 2:

LongPlay prvního Hitmana:

Tagy: stealth akční 3rd person third person Hitman hitman longplay 2

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

 • hra Hitman 2

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  2599 Kč Koupit
 • hra Hitman 2

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  3999 Kč Koupit
 • hra Hitman 2 (PS4)

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  899 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.