zavřít

LongPlay - Hitman #6: návrat na japonské místo činu

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Minule jsme se podívali do Japonska a dnes se tam vrátíme. Navzdory očekáváním se Adamovi podařilo misi Situs Inversus s odřenýma ušima splnit a z japonského Hokkaidó bezpečně uniknout. Kvůli tomu se na Vaška nedostalo, ale od toho tu máme dnešní LongPlay, který patří jenom Vaškovi.

Anebo, jak se to už stalo v případě Colorada, se všechno pokazí hned na začátku a chlapci se stihnou v pohodě prostřídat. Po Japonsku nás totiž čeká ještě jedna, už poslední mise a kdo ví, třeba se na ni dnes dostane a Agent 47 nasedne do letadla z Japonska rovnou do Paříže...

Ale nepředbíhejme a držme Vaškovi palce. Bude to potřebovat, protože Adamův průchod Japonskem ho posunul nad deset bodů. Aktuální stav je 11:7 v Adamův prospěch, ale to všechno může Vašek ještě zachránit a Adam pokazit. Držte tedy palce tomu, komu fandíte, a klidně chlapcům během živého vysílání na chatu na YouTube raďte.

Tagy: stealth akční 3rd person

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  1399 Kč Koupit
 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  899 Kč Koupit
 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  1099 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.