zavřít

LongPlay – Hitman #2: masakr v Marrákeši

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Dva cíle. Dva převleky. Dvě zbraně. A ještě nějaká podmínka, co to trochu okoření. Adam s Vaškem se opět stanou loutkami v drápech osudu, který jim pomocí losu určí, jakým způsobem mají projít misi v zabijáckém simulátoru Hitman. Je možné, že budou mít štěstí a dostanou k dispozici užitečnou policejní uniformu a samopal. Nebo se od nich štěstěna odvrátí a Claus Hugo Strandberg bude muset být odstraněn věštcem třímajícím šroubovák.

V minulém díle jste viděli: víceméně perfektní improvizaci rozeného vraha Adama Homoly, který v Sapienze zkušeně odstranil oba cíle požadovanou zbraní a v patřičném oblečení. A poté bohužel i naprosto katastrofální pokus Vaška Pecháčka, kterého nenapadlo nic lepšího než shodit strážného z útesu, zrovna když se na to díval jeho kolega. Aspoň že následná hrdinná obrana proti nesmírné přesile stála za to. Zvládne Vašek onu hořkou porážku Adamovi oplatit, nebo se opět vítězně zablyští hitmanovská pleš?

Pro přísně tajnou komunikaci s oběma agenty použijte chat u videa na YouTube

Tagy: stealth akční 3rd person hitman longplay 1

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  1399 Kč Koupit
 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  799 Kč Koupit
 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  999 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.