Hitman
Věková dostupnost

Hitman

Články

Hitman a trilogie Shadowrun zdarma? Epic tahá esa z rukávu

A příští týden chystá další skvělou pecku

Předplatné konzolí v září: Hitman, Tekken, Batman a Darksiders

Nový měsíc je za dveřmi, což v případě předplatného her na konzolích znamená čerstvou várku více či méně zajímavých titulů. PlayStation se opět dočká dvou kousků, zatímco na Xboxu dostanete tradiční čtyři hry.

IO Interactive už pracuje na Hitmanovi 3

Rebootovaný epizodický Hitman se neprodával zrovna nejlépe, i přesto se IO Interactive podařilo vytvořit Hitmana 2 za méně než dva roky. Teď se o něj velmi pečlivě stará spoustou dodatečného obsahu, to ale neznamená, že zároveň nestíhá pracovat taky na dalším pokračování. Informace o jeho existenci proklouzla jejich šéfovi Hakanu Abrakovi v rámci dokumentu série NoClip.

Z Xbox Game Passu mizí víc her, než jich tam přibývá

Obsah předplatného Xbox Game Pass je zhruba stejně stabilní jako ten na Netflixu. Spousta her měsíc co měsíc přibývá, ale také jich dokonce ještě větší počet ubývá. Těžko říct, jestli už je opravdu nikdo nehraje, nebo vás jen Microsoft chce přimět k jejich trvalé koupi. Tak či tak, v Game Passu už prostě nebudou.

Games with Gold nabídnou dalšího Assassina, PS Plus zase Hitmana a větší cloud

Únor klepe na dveře, což pro předplatitele konzolových služeb PS Plus a Games with Gold znamená přísun několika starších her. Jak PlayStation, tak Xbox mají opět co nabídnout, ale v případě prvního jmenovaného jde tentokrát o víc než hry. Nicméně s Xboxem se zase pojí jiná zajímavá informace ohledně počtu aktivních uživatelů.

Bleskovky

  • 30. 4. 13:00 - Square Enix rozdává první sezónu Hitmana na PlayStation Store zdarma, pokud ji ještě nemáte z PS+ z loňského února.

  • 7. 11. 2019 - Na třetím Hitmanovi se v IO Interactive prý pracuje čím dál intenzivněji.

  • 16. 1. 2019 - Firma stojící za Hitmanem, IO Interactive, otvírá nové studio v Malmö. Chce se zaměřit na vývoj úplně nové značky. 

  • 2. 8. 2018 - Službu Xbox Game Pass v srpnu obohatily hry Hitman Season 1, Ruiner, Ryse: Son of Rome, Dead Rising 2, Dandara, The Escapists: The Walking Dead a Kinect Rush: A Disney Pixar Adventure.

  • 5. 4. 2018 - 15. května vyjde na PS4 a Xbox One definitivní edice epizodické série Hitman.

  • 20. 1. 2017 - Hitman nabídne podporu HDR a rozlišení 4k.

Hodnocení
GAMES.cz
6/10
Hodnocení Metacritic:
84/100
Datum recenze:
15. března 2016
Recenze
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
16. července 2016
Recenze
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Datum recenze:
4. ledna 2017
Recenze