zavřít

LongPlay – Hitman #3: zpátky do Maroka

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vaškovi se v minulém díle našeho hitmanovského LongPlaye věci trošku vymkly z rukou a všechno skončilo obří hromadou rozstřílených marockých strážných. Adam se dnes do Marrákeše vrátí, aby celému světu ukázal, jak se to má dělat - tedy pomalu, potichu, metodicky a s co nejmenším počtem obětí. Uvidíme, jak se do jeho plánů promítne náhodná zbraň a převlek, které mu přidělí los. A když to všechno rychle zvládne, třeba se chlapci podívají i do Bangkoku.

Chlapci určitě ocení vaši podporu, protože ani jeden z nich není zrovna ostřílený veterán první sezóny předloňského Hitmana. Ve skutečnosti se do většiny map pustí úplně poprvé, a tak jim přijdou vhod rady a upozornění, jak některé zdánlivě nemožné úkoly splnit. Bankéř Claus Strandberg a generál Reza Zaydan se každopádně už teď třesou, kdykoliv vidí někde na stole položený šroubovák.

Pro komunikaci s našimi tajnými zabijáky použijte zašifrovaný chat u videa na YouTube


Tagy: stealth akční 3rd person

Zdroje: vlastní

Kupte na CZC.CZ

 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  1399 Kč Koupit
 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  899 Kč Koupit
 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  1099 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.