zavřít

LongPlay – Hitman #5: kruh se uzavře na severu Japonska

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Japonsko, Hokkaidó, Situs Inversus. Poslední lokace Hitmana, poslední dva cíle. Dnes jdou Vašek s Adamem do finálně Hitmana, kde si podají Yuki Yamazaki a Ericha Soderse. Stejně pravděpodobný je také neúspěšný konec po prvních pár minutách, kdy si chlapce podá první strážný.

V už pátém Hitman Challenge se pojede opět podle Hitman Roulette. Za plnění cílů dostávají chlapci body a pokud správně počítáme, je aktuální skóre 8:7 ve prospěch Adama. Skóre je tak vyrovnané, Hokkaidó nekompromisní a jak jste se už mohli přesvědčit v minulosti, ani jeden z aktérů není zrovna profík.

Hokkaidó navíc nabízí řadu bezpečnostních rizik, obrovský počet stráží, bodyguardů, ale zároveň i otevřených oken, pevných trubek a dalších nástrojů, které mohou nájemní vrahové s chutí využívat.

Jak moc je budou využívat Vašek s Adamem uvidíte sami a klidně jim do toho můžete kecat, něco jim poradit, nebo je během živého vysílání na chatu na YouTube podpořit.

Tagy: stealth akční 3rd person hitman longplay 1

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  1399 Kč Koupit
 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  799 Kč Koupit
 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  999 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.