zavřít

LongPlay – Hitman #1: losovačka začíná

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

„Zkuř Francescu“ a „Zabij někoho komínem“.  I takové karty si mohou Vašek s Adamem vylosovat a hraní Hitmana si tím pořádně okořenit. Do nové série LongPlay videí jsme chtěli pro změnu něco sandboxového a nepředvídatelného. Něco, kde je stejný potenciál jak pro nekontrolovatelný chaos, tak pro systematický postup a pořádek. Proto se pouštíme do Hitmana, ale klasický průchod hrou od nás nečekejte.

Vzali jsme si inspiraci částečně z Escalation Contracts, částečně z Elusive Targets a celé jsme to oživili spoustou vlastních pravidel. Za jakých podmínek budou kluci mise plnit a co při tom budou muset všechno udělat, si před hraním vylosují. Pak je to už jen na štěstí, náhodě a schopnosti myslet za pochodu.

Vašek ani Adam s Hitmanem navíc nestrávili zrovna velké množství času, tudíž je tu prostor pro, řekněme „improvizaci“, o to větší. Kdybyste chtěli chlapcům radit, ptát se, nebo je třeba i povzbudit, můžete k tomu využít chat na YouTube. Držte jim tam palce!

Tagy: stealth akční 3rd person

Zdroje: Vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Kupte na CZC.CZ

 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  1399 Kč Koupit
 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  899 Kč Koupit
 • hra Hitman

  Agent 47 se vrací v ambiciózním pokračování, které vsází ...

  1099 Kč Koupit

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.