zavřít

LongPlay - Hitman #4: v Coloradu budem krávy pást

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Chlapci se v Bangkoku minule neflákali a stihli toho docela hodně. Tentokrát přichází na řadu Colorado, jedna z nejtěžších misí v celé hře. Třeba i proto, že tentokrát je potřeba zneškodnit rovnou čtyři cíle, nejen jednoho či dva. To, společně s často ujetými pravidly z Hitman Roulette, bude jistě parádním receptem pro katastrofu.

Dnešní díl Hitman Challenge tak může skončit velice rychle, nebo se naopak jeden z chlapců k ovladači ani nedostane. To ale teprve uvidíme a stejně jako minule, i tentokrát platí naše výzva směrem k vám, našim divákům. Nebojte se Vaškovi i Adamovi na chatu radit a vůbec je tam celou dobu podporovat, protože ani jeden z nich není v Hitmanovi zrovna expert.

O tom jste se už ostatně mohli třikrát přesvědčit na vlastní oči a tentokrát to určitě nebude jinak. K radám, otázkám a dalším hodnotným podnětům můžete během živého vysílání použít chat přímo na YouTube. Držte chlapcům palce!

Tagy: stealth akční 3rd person

Zdroje: Vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.