zavřít

LongPlay – Hitman 2 #4: Ano, šéfe!

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vašek v tomhle díle vystřídá hodně obleků, ale osudový mu bude převlek kuchaře. Proč? Inu, koukejte a dozvíte se. Jen se připravte na to, že to bude pořádné maso – podle toho jsme také vybírali úvodní obrázek. Ostatně sami už jistě dobře víte, že pokud před Vaškem střelné zbraně důkladně neschováte, dlouho váhat nebude...

I přesto se v tomhle díle docela dlouho drží, ale až mu nakonec bouchnou saze, bouchne všem okolním NPC hlava. Ve čtvrtém díle našeho LongPlaye se tak máte na co těšit, a to nejsme ještě ani v polovině!

Podle zcela náhodných pravidel Hitman Roulette hrajeme i tentokrát, stejně jako i tentokrát máte k mání všechna videa. LongPlay Hitmana 2 jsme natáčeli offline, a tak pokud nechcete na další díl čekat několik dnů, nemusíte. Všechna videa najdete pod tímto odkazem.

LongPlay Hitman 2:

LongPlay prvního Hitmana:

Tagy: stealth akční 3rd person third person Hitman hitman longplay 2

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

 • hra Hitman 2

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  2599 Kč Koupit
 • hra Hitman 2

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  3999 Kč Koupit
 • hra Hitman 2 (PS4)

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  899 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.