Hitman 2
Věková dostupnost

Hitman 2

Články

Tvůrci Hitmana pracují na nové značce pro Warner Bros.

Spolupráce mezi dánským studiem IO Interactive a kalifornským vydavatelstvím Warner Bros. není nic nového. Warneři se v minulosti postarali o vydání titulů Hitman 2, Hitman: Definitive Edition a Hitman HD Enhanced Collection, když převzali vydavatelskou štafetu po Square Enixu a Eidosu. Nyní se ale obě společnosti dohodly na vývoji úplně nové značky.

Outro – ohlédnutí za zabijáckou cestou s Hitmanem 2

Jedničku jsme zvládli během sedmi dílů, dvojka nám zabrala dílů deset. Přesto jsme se úspěšně dostali až na konec a celý LongPlay Hitmana 2 tak máme za sebou. Podobně jako v případě předchozí série se i teď ohlédneme za naší zabijáckou cestou novými úrovněmi a zavzpomínáme na to, co se povedlo, co se nepovedlo a co chceme do příštího dílu zlepšit. Hitman 3 totiž dříve či později bude a my jsme na něj připravení!

LongPlay – Hitman 2 #10: Rytíř kulatého stolu

I ty nejlepší věci musí někdy skončit, což bohužel platí i pro náš LongPlay Hitmana 2. Adam s Vaškem se provraždili skrz automobilové závody, luxusní sídla prominentů i hustou džungli, jen aby svou pouť zakončili na středověkém hradě. Tentokrát se pistole s tlumičem a obouručního meče chopí Adam – a vy se konečně dozvíte, který z našich zabijáků druhou sezónu Hitmana vyhrál.

LongPlay - Hitman 2 #09: Portýr za všechny prachy

A jedeme do finiše. Poslední (standardní) mise v Hitman 2 je před námi, stejně jako jsou před vámi poslední dva díly našeho LongPlaye. První na řadě je Vašek, který se tentokrát vžil do role portýra. Jeho specifické ovládání velké těžké brány se špičatými bodci je natolik svérázné, že se hned zapsalo mezi ty nejlepší momenty celého LongPlaye.

LongPlay - Hitman 2 #08: Americké předměstí vždy zvítězí

Minule totálně bodoval Adam, zatímco Vaškovi Indie ne tak docela sednula. Asi to horko. Nicméně tentokrát se zápolení těchto dvou Hitmanů přesouvá do Spojených států, kde chce Vašek strhnout vítězství na svou stranu. Nejspíš zase totálním masakrem. Hashtag #marrakesh.

LongPlay - Hitman 2 #7: Sekaná

Minulou misi Adam z časových důvodů nedokončil, a tak jsme přistoupili k něčemu zcela výjimečnému: povolili jsme jedno manuální uložení a následné nahrání pozice. Výsledkem toho je aktuální sedmý díl LongPlaye Hitman 2, ve kterém Adam dokončí minule rozjetou misi a předvede, jak se rozdávají headshoty.

Bleskovky

  • 3. 10. 2019 - Říjen se v Hitmanovi 2 ponese ve znamení Halloweenu, ty nejryzejší oslavy začínají 22. října.

  • 27. 2. 2019 - První mise Hitmana 2 je dostupná zdarma k vyzkoušení pro všechny.

  • 10. 6. 2018 - Minimální a doporučení systémové požadavky hry Hitman 2 odhaleny.

Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
82/100
Datum recenze:
16. listopadu 2018
Recenze