zavřít

LongPlay – Hitman #7: bienvenue à Paris!

PlayStation 4 Windows Xbox One

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

A jsme u konce. Paříž jsme sice na začátku přeskočili, ale teď, po Maroku, Japonsku a dalších lokalitách se k ní vrátíme a celou naši zabijáckou „stealth“ eskapádu v ní uzavřeme. Uvozovky jsou na místě více než kdy jindy, protože v luxusním francouzském sídle se koná prestižní módní přehlídka a na seznamu hostů je i tajemný pan 47.

Kolem něj je spousta modelů, modelek, VIP hostů, obyčejných hostů a tuna ochranky. Nás sice bude zajímat především duo Novikov & Margolis, ale jak si jistě pamatujete z předchozích dílů naší LongPlay série, ne vždycky to skončí jenom u hlavních cílů…

Naposled tak čeká Vaška s Adamem společná výzva, na konci které se ukáže, kdo z nich je lepší zabiják. Nebo možná spíš, kdo umí lépe improvizovat? Tak jako tak se koukejte, a kdybyste měli pro chlapce nějaký tip, trik či slova povzbuzení, neváhejte jim to sdělit během živého vysílání do chatu na YouTube.

Tagy: stealth akční 3rd person

Zdroje: Vlastní

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce her či hardwaru. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta. Více informací zde.

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.