LongPlay - Hitman 2 #3: Vítejte v džungli
zdroj: Archiv
Video

LongPlay - Hitman 2 #3: Vítejte v džungli

29. 7. 2019 14:00 | autor: Redakce Games.cz |

Vaškovi se minule moc nedařilo, a tak přichází na řadu Adam a jde se do džungle. Konkrétně na misi Three-headed serpent, kdy musíme sejmout hned tři cíle, což je většinou víc než obvykle. Tentokrát uvidíte, jak si s tříhlavou zmijí poradí Adam a příště zase Vašek.

Kolumbijská mise není zrovna jednoduchá, ale kreativního vybití nabízí až až. Od vojáků, přes kuchaře, až po hipíka, či šamana, chcete-li. Zároveň se tu dá hezky lézt po okapech, žebřících a házet po lidech všechno možné i nemožné.

Stejně jako vždy, i tentokrát hrajeme Hitman 2 podle zcela náhodných pravidel Hitman Roulette a samozřejmě bez ukládání a nahrávání pozice. Jediná chyba může znamenat konec a předání gamepadu tomu druhému.

Pokud náš LongPlay sledujete postupně, nenechte se rušit a přejeme příjemnou zábavu u třetího videa. Pokud si ho ale dáváte najednou, nebo si ho chcete dát od třetího dílu najednou, máte štěstí.

LongPlay Hitman 2 jsme totiž natáčeli offline a všechny díly jsou k mání pod tímto odkazem. Přesto budeme ale na všechny nadcházející díly upozorňovat formou článků, takže stačí chodit pravidelně na Games a žádný Hitman vám neuteče.

zdroj: Archiv

LongPlay Hitman 2:

LongPlay prvního Hitmana:

Nejnovější články