zavřít

LongPlay - Hitman 2 #3: Vítejte v džungli

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Vaškovi se minule moc nedařilo, a tak přichází na řadu Adam a jde se do džungle. Konkrétně na misi Three-headed serpent, kdy musíme sejmout hned tři cíle, což je většinou víc než obvykle. Tentokrát uvidíte, jak si s tříhlavou zmijí poradí Adam a příště zase Vašek.

Kolumbijská mise není zrovna jednoduchá, ale kreativního vybití nabízí až až. Od vojáků, přes kuchaře, až po hipíka, či šamana, chcete-li. Zároveň se tu dá hezky lézt po okapech, žebřících a házet po lidech všechno možné i nemožné.

Stejně jako vždy, i tentokrát hrajeme Hitman 2 podle zcela náhodných pravidel Hitman Roulette a samozřejmě bez ukládání a nahrávání pozice. Jediná chyba může znamenat konec a předání gamepadu tomu druhému.

Pokud náš LongPlay sledujete postupně, nenechte se rušit a přejeme příjemnou zábavu u třetího videa. Pokud si ho ale dáváte najednou, nebo si ho chcete dát od třetího dílu najednou, máte štěstí.

LongPlay Hitman 2 jsme totiž natáčeli offline a všechny díly jsou k mání pod tímto odkazem. Přesto budeme ale na všechny nadcházející díly upozorňovat formou článků, takže stačí chodit pravidelně na Games a žádný Hitman vám neuteče.

LongPlay Hitman 2:

LongPlay prvního Hitmana:

Tagy: stealth akční 3rd person third person Hitman hitman longplay 2

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

 • hra Hitman 2

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  2599 Kč Koupit
 • hra Hitman 2

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  3999 Kč Koupit
 • hra Hitman 2 (PS4)

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  899 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.