zavřít

LongPlay - Hitman 2 #2: Řádíme na exotických závodech

PlayStation 4 Windows Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Redakce Games.cz Komentáře: 0

Minulá Hawke’s Bay byla jen zahřívacím kolem. Hitman 2 začíná naplno až v Miami, kde musíte zabít dva lidi motající se poblíž exotických závodů. Vašek s Adamem jsou připravení tak, jako vždycky – minimálně. Co bude následovat, tušíte nejspíš sami...

Oba se sice snaží volit opatrný postup, ale jak už jistě tušíte, ne všechno pojede přesně podle (už tak hodně improvizovaného) plánu.

Jen připomínáme, že jedeme podle náhodně vylosovaných pravidel na Hitman Roulette a že na minulé video se můžete podívat tady. Celou první sezónu našeho LongPlaye „prvního“ Hitmana najdete zase pod tímto odkazem.

A stejně jako minule, i tentokrát připomínáme, že celý LongPlay Hitman 2 je kompletně natočený, neboť jsme ho dělali offline. Na jednotlivé díly budeme na Games pravidelně upozorňovat v podobě článku, nicméně pokud se chcete podívat na všechny díly najednou, můžete tak učinit zde.

Technická poznámka: omluvte prosím zhoršenou kvalitu videa, od toho příštího bude zase všechno v normálu.

Seznam LongPlayů pro Hitman 2:

Seznam LongPlayů pro prvního Hitmana:

Tagy: stealth akční 3rd person third person Hitman hitman longplay 2

Zdroje: Vlastní

Kupte na CZC.CZ

 • hra Hitman 2

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  2599 Kč Koupit
 • hra Hitman 2

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  3999 Kč Koupit
 • hra Hitman 2 (PS4)

  Cestujte po světě a jděte po stopě svých cílů napříč ...

  899 Kč Koupit

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.