Uncharted: The Nathan Drake Collection

Uncharted: The Nathan Drake Collection

Články

Zůstaňte doma, hrajte na PlayStationu. Sony rozdává kolekci Uncharted a Journey

Společnost Sony oznámila novou iniciativu Play At Home, která má dvě části. Jedna pomůže běžným uživatelům PlayStationu 4 proti domácí nudě tím, že jim poskytne čtyři skvělé hry zdarma, druhá prospěje menším vývojářům, jejichž kariérní budoucnost je ohrožená aktuálními nouzovými opatřeními. Hry zdarma dostanete už zítra.

PS Plus otevírá 2020 s kozou a Uncharted, Games with Gold plížením a Batmanem

Máme tu nový rok, staré pořádky ale zůstávají a ani v lednu nemůžeme vynechat obligátní hry zdarma z konzolových předplatných. Zatímco na PlayStation 4 vás Sony tento měsíc obdaruje trilogií se sympatickým dobrodruhem Nathanem Drakem v hlavní roli a jedním netradičním, leč vcelku provařeným simulátorem. Microsoft pro předplatitele na Xboxu One a PC přichystal trochu od Batmana, od stealthu, bojovky, a dokonce i nějaké to Lego a Hvězdné války.

Na PS Store dorazily slevy, ulovte si RDR 2 nebo GoW

Masivní slevové akce se v posledních letech týkají hlavně PC hráčů, o to víc si konzolisté musí cenit těch výjimečných případů, kdy se bohové kapitalismu z Microsoftu a Sony usmějí i na ně. A Sony se teď usmívá. Jarní slevy se dotkly dokonce i kovbojské pecky od Rockstaru, který si je šetří víc než pistolník poslední náboj, takže pokud jste majiteli PlayStation 4, rozhodně do obchodu alespoň nakoukněte.

Nathan Fillion je hlavní hvězdou fan filmečku Uncharted

Nathanovi fanoušci, jak herní postavy Drakea, tak herce Filliona, se konečně dočkali tolik let žádaného filmového zpracování série Uncharted. Amatérský kraťas se sice nemůže rovnat hollywoodské produkci, ale to neznamená, že by vás z něj pálilo v očích. Právě naopak. Celých 15 minut je nabito vším, co dělá z Uncharted Uncharted – sympatický hrdina, humor, akce, hledání pokladů a stálí kolegové.

HádejHru: otestujte své znalosti série Uncharted v našem kvízu

V roce 2007 vtrhl na trh hláškující dobrodruh Nathan Drake a hned si získal srdce spousty hráčů. Přestože nebyla Drake’s Fortune bez chyb, měla duši. Což lze říct i o druhém díle, jen to musíte vynásobit deseti. Among Thieves vytřela v roce 2009 oči veškeré konkurenci, zatímco si Lara pečlivě zapisovala poznámky, a úvodní trilogii uzavřel v roce 2011 díl s podtitulem Drake’s Deception. Skutečné zakončení ságy Nathana Drakea ale představuje až čtvrtý díl s podtitulem A Thief’s End, jehož vydání představuje ideální příležitost, abyste si v našem kvízu ověřili znalosti celé série. Víte opravdu o postavách a reáliích Uncharted her všechno?

Best of 2015: Výsledky čtenářského hlasování o hry roku

Trvalo to dlouho, jako obvykle, ale jsme na konci vyhlašování nejlepších her roku 2015. A protože redakční volby už jste četli všechny, je na čase odhalit, jak dopadlo vaše – čtenářské hlasování. V mnohém se vaše kolektivní volba shoduje s volbou redakční, v některých kategoriích jste ovšem dali jasně najevo, že máte jiný názor. Pojďme se na vaše volby podívat.

Bleskovky

  • 27. 1. 2016 - Evropské a anglické PSN nabízí 44% slevu na Uncharted: The Nathan Drake Collection. Do 3. února si tak můžete kolekci pořídit za krásných 899 Kč.

  • 26. 12. 2015 - Obrazem: Uncharted: The Nathan Drake Collection má nový, leč méně atraktivní, box art.

  • 18. 11. 2015 - Vyšel nový update (v1.02) pro Uncharted: The Nathan Drake Collection, který kromě stability vylepšuje i grafiku.

  • 18. 11. 2015 - Připravovaný bundle konzole PlayStation 4 nabídne 1TB disk včetně her The Last of Us, God of War 3 a Uncharted: The Nathan Drake Collection. V tuto chvíli není známo, zda se dostane i do Evropy.

  • 12. 10. 2015 - Britský žebříček prodejnosti 41. týdne roku 2015: 1. FIFA 16, 2. Uncharted: The Nathan Drake Collection, 3. Destiny: The Taken King.

  • 5. 10. 2015 - Uncharted: The Nathan Drake Collection se v zahraničí dostal do rukou hráčů před oficiálním vydáním.

Hodnocení
GAMES.cz
9/10
Hodnocení Metacritic:
86/100
Hodnocení čtenářů:
70/100
Datum recenze:
6. října 2015
Recenze