Uncharted: Drake's Fortune

Uncharted: Drake's Fortune

Články

Jaký je nový film Uncharted? – recenze Aleše s Pavlem

Nathan Drake poprvé na stříbrném plátně.

Zůstaňte doma, hrajte na PlayStationu. Sony rozdává kolekci Uncharted a Journey

Společnost Sony oznámila novou iniciativu Play At Home, která má dvě části. Jedna pomůže běžným uživatelům PlayStationu 4 proti domácí nudě tím, že jim poskytne čtyři skvělé hry zdarma, druhá prospěje menším vývojářům, jejichž kariérní budoucnost je ohrožená aktuálními nouzovými opatřeními. Hry zdarma dostanete už zítra.

Prokletý film Uncharted má podle Toma Hollanda jeden z nejlepších scénářů, jaké kdy četl

Třináct let, šest různých režisérů. Filmové Uncharted nám Sony slibuje už dlouho, jeho produkce je nicméně dosti komplikovaná. Podle posledních zpráv by příběh Nathana Drakea měl do kin dorazit 5. března 2021, ale po odchodu Travise Knighta opět nemá režiséra. Ovšem podle představitele mladého Nathana by se dlouhé čekání mohlo vyplatit.

Podle Amy Hennig otevřené světy omezují tradiční způsoby vyprávění

Amy Hennig je americká herní scenáristka známá především díky svému podílu na sérii Uncharted. V posledních letech pracovala ve studiu Visceral Games na neoznámené hře z univerza Star Wars, tedy předtím, než jim EA projekt odebralo, předalo k přepracování někomu jinému a celé studio zavřelo. Hennig z Electronic Arts odešla na začátku minulého roku a teď se věnuje hrám ve virtuální realitě. A dávání rozhovorů.

Nathan Fillion je hlavní hvězdou fan filmečku Uncharted

Nathanovi fanoušci, jak herní postavy Drakea, tak herce Filliona, se konečně dočkali tolik let žádaného filmového zpracování série Uncharted. Amatérský kraťas se sice nemůže rovnat hollywoodské produkci, ale to neznamená, že by vás z něj pálilo v očích. Právě naopak. Celých 15 minut je nabito vším, co dělá z Uncharted Uncharted – sympatický hrdina, humor, akce, hledání pokladů a stálí kolegové.

Bleskovky

  • 6. 6. 2019 - Naughty Dog vypíná servery pro The Last of Us a Uncharted na PlayStation 3.

  • 17. 7. 2018 - Video: Nathan Fillion a jeho tým natočili 15 minutový film na motivy hry Uncharted.

  • 26. 4. 2016 - Video: Semaphore, tvůrci klonu hry Uncharted s názvem Unearthed: Trail of Ibn Battua, oznámili novou hru Badiya.

  • 1. 12. 2015 - Video: Sony vydala dynamické téma pro PS4 s motivem Uncharted: Drake's Fortune Remastered, cena je stanovena na 1€.

  • 30. 9. 2015 - Studio Naughty Dog nebylo s prvním dílem herní série Uncharted spokojeno.

  • 3. 7. 2015 - Připravovaná Star Wars hra od studia Visceral Games v mnohém připomene herní sérii Uncharted.

REMAKE

Uncharted: The Nathan Drake Collection
9/10
Uncharted: The Nathan Drake Collection
Akční, Adventura
PlayStation 4
9. říjen 2015
Hodnocení
GAMES.cz
8/10
Hodnocení Metacritic:
88/100
Datum recenze:
16. listopadu 2007
Recenze