The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
Věková dostupnost

The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited

Články

The Elder Scrolls Online čeká rok s upíry v západní části Skyrimu

Stále populární RPG The Elder Scrolls Online letos naváže na loňský roční příběh s tím rozdílem, že tentokrát nebude pojednávat o dracích, nýbrž o upírech. Postupně dostanete možnost odhalit temně gotické události ve čtyřech dodatcích, z nichž jeden bude opět mnohem větším rozšířením s novou oblastí západního Skyrimu.

Steam vyzdvihuje ve svých výročních statistikách Kingdom Come, Beat Saber, DayZ, nebo třeba Factorio

Sice už si musíme zvykat na psaní nového čísla nového roku, ale ještě nějakou dobu se budeme setkávat s hodnotou 2019 v různých souhrnech a statistikách. Steam vypracoval pět kategorií, ve kterých poukazuje na nejvýdělečnější a nejhranější hry loňského roku, mezi kterými nechybí české novinky i stálice.

Deskovka The Elder Scrolls: Call to Arms prozkoumá Skyrim, Oblivion i TESO

Doufal jsem, že se jí dočkáme. Jakmile se stolní adaptace dočkal Fallout (a to rovnou od dvou různých firem v odlišném provedení), bylo jen otázkou času, než dojde i na licenci The Elder Scrolls. První pořádnou deskovkou z tohoto světa bude figurková válečná hra The Elder Scrolls: Call to Arms, která vyjde o letošních Vánocích.

Představuje se nekromant z dračího dodatku Elsweyr pro The Elder Scrolls Online

Bethesda v únoru s rozšířením Wrathstone rozpoutala Dračí sezónu. Jde o vůbec první podobnou formu nového obsahu pro The Elder Scrolls Online, kdy jsou čtyři letošní DLC vzájemně propojená po příběhové stránce. Na menší Wrathstone za měsíc naváže velké rozšíření Elsweyr z domova Khajiitů, který je obtěžován draky. S těmi budete bojovat v kůži nové třídy – nekromanta.

The Elder Scrolls Online v létě prozkoumá kočičí Elsweyr zamořený draky

Po Morrowindu a Summersetu je na řadě třetí kapitola gigantického MMORPG The Elder Scrolls Online. Nese název Elsweyr podle oblasti plné kočičích lidí Khajiit, kterým se blýská na opravdu zlé časy. Nadcházející události vejdou do historie jako rok Dračí sezóny. Kéž by tak byl poblíž nějaký drakorozený, který by nebohé Khajiity ochránil před létajícími bestiemi…

Murkmire pro The Elder Scrolls Online poodhalí tajemství Argonianů

Black Marsh je jednou z devíti provincií Tamrielu a shodou okolností patří k těm, do kterých se v masivně multiplayerovém online RPG The Elder Scrolls Online můžete podívat. Do mokřadů, domoviny ještěrčí rasy Argonianů, vás vezme nejnovější příběhové rozšíření Murkmire, které dokonce máte šanci získat úplně zdarma, pokud dostatečně prokážete svou závislost.

Bleskovky

  • 9. 1. 2019 - Další přídavek pro The Elder Scrolls Online se bude jmenovat Elsewyr, kromě regionu v něm budou i nepřátelští draci a třída s nekromancií.

  • 30. 11. 2017 - Video: The Elder Scrolls Online oslavuje 10 milionů hráčů. Od dnešního dne do 6. prosince si mohou majitelé PC, Macu a PS4 vyzkoušet základní verzi hry zdarma a zapojit se do speciálního eventu „#10MillionStories“.

  • 16. 6. 2017 - Xbox One X verze hry The Elder Scrolls Online poběží ve 4k rozlišení při 30fps, avšak nabídne i vylepšené vizuální efekty, které byly k vidění v PS4 Pro verzi (pouze při hraní v rozlišení 1080p).

  • 16. 11. 2016 - Od dnešního dne do konce týdne si můžete zdarma vyzkoušet PS4 a PC verzi hry The Elder Scrolls Online.

  • 17. 10. 2016 - The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited hraje na jednotlivých platformách (PC, PS4, Xbox One) přibližně stejný počet lidí.

  • 12. 7. 2016 - V září vyjde Zlatá edice hry The Elder Scrolls Online, která nabídne čtyři DLC, koně Palomino a 500 zlatých.

DLC

The Elder Scrolls Online: Elsweyr
The Elder Scrolls Online: Elsweyr
RPG, Online
PlayStation 4, PC, MAC, Xbox One, PS4 Pro, Xbox One X
4. červen 2019
The Elder Scrolls Online: Summerset
The Elder Scrolls Online: Summerset
RPG, Online
PlayStation 4, PC, Xbox One, PS4 Pro, Xbox One X
21. květen 2018
The Elder Scrolls Online: Morrowind
The Elder Scrolls Online: Morrowind
Akční, RPG, Online
PlayStation 4, PC, MAC, Xbox One, PS4 Pro
6. červen 2017
Hodnocení
GAMES.cz
7/10
Hodnocení Metacritic:
80/100
Datum recenze:
23. května 2014
Recenze