The Elder Scrolls Online: Elsweyr

The Elder Scrolls Online: Elsweyr

Články

TOP 10 trailerů z E3 2019, aneb tohle musíte vidět

Málokdy se na E3 stává to, co udělal Ubisoft s Roller Champions – oznámil hru a rovnou vydal její (nějakou) hratelnou verzi. Bez možnosti si hry vyzkoušet jsou tak hlavním tahákem prezentovaná videa. Rozhodli jsme se proto dát dohromady desítku nejlepších trailerů, které byste si neměli nechat ujít. Jinými slovy: Pokud byste měli z letošní E3 vidět jen deset videí, jsou to podle našeho názory následující kousky.

Představuje se nekromant z dračího dodatku Elsweyr pro The Elder Scrolls Online

Bethesda v únoru s rozšířením Wrathstone rozpoutala Dračí sezónu. Jde o vůbec první podobnou formu nového obsahu pro The Elder Scrolls Online, kdy jsou čtyři letošní DLC vzájemně propojená po příběhové stránce. Na menší Wrathstone za měsíc naváže velké rozšíření Elsweyr z domova Khajiitů, který je obtěžován draky. S těmi budete bojovat v kůži nové třídy – nekromanta.

The Elder Scrolls Online v létě prozkoumá kočičí Elsweyr zamořený draky

Po Morrowindu a Summersetu je na řadě třetí kapitola gigantického MMORPG The Elder Scrolls Online. Nese název Elsweyr podle oblasti plné kočičích lidí Khajiit, kterým se blýská na opravdu zlé časy. Nadcházející události vejdou do historie jako rok Dračí sezóny. Kéž by tak byl poblíž nějaký drakorozený, který by nebohé Khajiity ochránil před létajícími bestiemi…