zavřít

Představuje se nekromant z dračího dodatku Elsweyr pro The Elder Scrolls Online

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One PS4 Pro Xbox One X

- Video autor: Patrik Hajda Komentáře: 0

Bethesda v únoru s rozšířením Wrathstone rozpoutala Dračí sezónu. Jde o vůbec první podobnou formu nového obsahu pro The Elder Scrolls Online, kdy jsou čtyři letošní DLC vzájemně propojená po příběhové stránce. Na menší Wrathstone za měsíc naváže velké rozšíření Elsweyr z domova Khajiitů, který je obtěžován draky. S těmi budete bojovat v kůži nové třídy – nekromanta.

Našim čtenářům jistě nemusím vysvětlovat, co takový nekromant po nocích provádí. Oživování mrtvých a jejich ovládání poslouží jako základ vašeho bojového stylu, ale schopností bude mnohem víc. Některé z nich se mihnou v jeho video představovačce níže, další se teprve ukáží v průběhu aktuálního nekromantského týdne na kanálech Bethesdy.

Jedna zajímavost tu přeci jen je. Nekromancie je obecně zavrhovanou formou magie. Lidé se vás budou bát, když přímo před nimi vytáhnete ze země kostlivce. A co víc, takový čin poběží napráskat autoritám. Dobře si proto rozmyslete, zda se vůbec pustíte do této role.

Ne všechny vaše činy jsou ihned odsouzeny k trestu. Například hnilobné léčení je na pohled odpudivé, ale za to vás lidé ještě nezavrhnou. Když se však na náměstí proměníte v gigantický kostěný kolos, budete mít v patách stráže.

Při výběru nové třídy zkrátka musíte počítat s tím, že použití některých jejích schopností vám může přidělat víc starostí než užitku. A to zní jako zajímavá výzva, kterou u ostatních povolání nenajdete.

Nekromant se v The Elders Scrolls Online objeví 4. června s třetím velkým rozšířením Elsweyr.

Tagy: The Elder Scrolls (série) fantasy RPG mmo datadisk

Zdroje: VG247

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.