The Elder Scrolls Online: Morrowind
Věková dostupnost

The Elder Scrolls Online: Morrowind

Články

Vyzkoušejte si The Elder Scrolls Online tento týden zdarma

Plus hra i datadisky ve velkých slevách

Mechanické město Clockwork City otevře své brány v The Elder Scrolls Online

Onlinová odnož fantasy série The Elder Scrolls se za svou několikaletou existenci dočkala úctyhodného počtu DLC, bezplatných updatů a jednoho velkého datadisku Morrowind. Díky tomu jste mohli navštívit různé kouty světa Tamriel, pořídit si a vybavit vlastní dům, nosit velice speciální vybavení a podobně. Nyní je v přípravě další DLC, které vás vezme do plně mechanizovaného města Clockwork City a doprovodí ho další update s novým PvP módem pro Battlegrounds.

The Elder Scrolls Online přinese podobu Morrowindu jakou neznáte

MMORPG The Elder Scrolls Online už za měsíc dostane svůj zatím největší přídavek Morrowind. Do série se sice vrací starý známý Morrowind, ale jak zdůrazňují tvůrci v novém videu, bude to něco nového i pro veterány série. Pokud jste v roce 2002 a později trávili v tehdejší verzi Vvardenfellu desítky, stovky či snad tisíce hodin, měli byste se připravit na Morrowind tak, jak ho neznáte.

The Elder Scrolls Online se chlubí videem z chystaného datadisku Morrowind

To, že vás další rozšíření MMORPG The Elder Scrolls Online zavede do provincie Morrowind, domoviny temných elfů, je už v zainteresovaných kruzích dávno známo, a tak bylo jen otázkou času, než se objeví nějaký ten gameplay trailer. Hle, čas nadešel! Pokud máte náladu na zamračené Dunmery, obří pyramidy, výbuchy magie, náznak zlověstného příběhu a taky na návrat dobře známé hrůzy shůry, vyhraďte si dvě minutky času a dívejte se.

V The Elder Scrolls Online teď můžete vlastnit dům, rezidenci i celý ostrov

The Elder Scrolls Online dostane za pár měsíců obrovský přídavek ve formě Morrowindu, ale ještě předtím se budete moci ve hře hezky zabydlet. První velký bezplatný přídavek Homestead vám totiž umožní zakoupit dům a vybavit si ho hromadou věcí. Můžete si koupit byt, dům, velkou rezidenci a ti nejmovitější z vás klidně i celý ostrov.

V červnu rozšíří The Elder Scrolls Online velký datadisk Morrowind

The Elder Scrolls Online se již brzy rozšíří o zatím největší přídavek hrající na strunu pamětníkům, kteří se před patnácti lety toulali po Vvardenfellu. Ano, do TESO přibude Morrowind. Jeden z nejoblíbenějších dílů z celé série se vrátí v čase zpátky, kdy se na známý ostrov podíváte zhruba sedm století před událostmi The Elder Scrolls III: Morrowind. Jeho online verze by vám měla nebídnou minimálně tři desítky hodin nových dobrodružství a několik velkých novinek.

Bleskovky

  • 11. 6. 2020 - No Man’s Sky, Battletech a další. V červnu máte hodně důvodů zaplatit si Xbox Game Pass

  • 10. 11. 2017 - Video: Trailer představující grafické vylepšení The Elder Scrolls: Online na Xbox One X.

Hodnocení Metacritic:
75/100