zavřít

The Elder Scrolls Online se chlubí videem z chystaného datadisku Morrowind

PlayStation 4 PC MAC Xbox One PS4 Pro

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

To, že vás další rozšíření MMORPG The Elder Scrolls Online zavede do provincie Morrowind, domoviny temných elfů, je už v zainteresovaných kruzích dávno známo, a tak bylo jen otázkou času, než se objeví nějaký ten gameplay trailer. Hle, čas nadešel! Pokud máte náladu na zamračené Dunmery, obří pyramidy, výbuchy magie, náznak zlověstného příběhu a taky na návrat dobře známé hrůzy shůry, vyhraďte si dvě minutky času a dívejte se.

Zaprvé, Cliff Raceři jsou zpátky. Neskutečně otravní rádoby pterodaktylové, neustále se respawnující a neuvěřitelně agresivní, jsou i po patnácti letech noční můrou všech hráčů The Elder Scrolls III: Morrowind. Snad se tvůrcům tentokrát podařilo vychytat rychlost jejich rozmnožování, protože jinak se navzdory trailerovému sýčkování celá provincie nemusí ani tak obávat nebezpečí z hlubin, ale spíš otevřeného nebe.

Třetí Elder Scrolls zůstává jedním z nejoblíbenějších dílů série (nebo možná tím vůbec nejoblíbenějším?), a tak bych se vůbec nedivil, kdyby chystaný datadisk přitáhl zpátky do Tamrielu celé davy nostalgických fandů odhodlaných rozmlátit palcátem nějaké ty hořící obry, dwemerské konstrukty a jiné přiměřeně epické nepřátele. Ale můžete se vsadit, že do 6. června ještě vyjde pěkných pár videí, která vám pomůžou v rozhodnutí, zda ve Vvardenfellu a okolí utopit dalších pár set hodin.

Tagy: The Elder Scrolls (série) online akční fantasy RPG mmorpg mmo datadisk

Zdroje: tisková zpráva

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PS4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Wii, 3DS, DS, PS Vita, iPhone a iPad. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Call of Duty, World of Warcraft, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield nebo FIFA.

Hledáme nové členy týmu, pokud umíš programovat, pojď mezi nás. Více informací.