zavřít

The Elder Scrolls Online se chlubí videem z chystaného datadisku Morrowind

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One PS4 Pro

- Video autor: Václav Pecháček Komentáře: 0

To, že vás další rozšíření MMORPG The Elder Scrolls Online zavede do provincie Morrowind, domoviny temných elfů, je už v zainteresovaných kruzích dávno známo, a tak bylo jen otázkou času, než se objeví nějaký ten gameplay trailer. Hle, čas nadešel! Pokud máte náladu na zamračené Dunmery, obří pyramidy, výbuchy magie, náznak zlověstného příběhu a taky na návrat dobře známé hrůzy shůry, vyhraďte si dvě minutky času a dívejte se.

Zaprvé, Cliff Raceři jsou zpátky. Neskutečně otravní rádoby pterodaktylové, neustále se respawnující a neuvěřitelně agresivní, jsou i po patnácti letech noční můrou všech hráčů The Elder Scrolls III: Morrowind. Snad se tvůrcům tentokrát podařilo vychytat rychlost jejich rozmnožování, protože jinak se navzdory trailerovému sýčkování celá provincie nemusí ani tak obávat nebezpečí z hlubin, ale spíš otevřeného nebe.

Třetí Elder Scrolls zůstává jedním z nejoblíbenějších dílů série (nebo možná tím vůbec nejoblíbenějším?), a tak bych se vůbec nedivil, kdyby chystaný datadisk přitáhl zpátky do Tamrielu celé davy nostalgických fandů odhodlaných rozmlátit palcátem nějaké ty hořící obry, dwemerské konstrukty a jiné přiměřeně epické nepřátele. Ale můžete se vsadit, že do 6. června ještě vyjde pěkných pár videí, která vám pomůžou v rozhodnutí, zda ve Vvardenfellu a okolí utopit dalších pár set hodin.

Tagy: The Elder Scrolls (série) online akční fantasy RPG mmorpg mmo datadisk

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.