zavřít

V The Elder Scrolls Online teď můžete vlastnit dům, rezidenci i celý ostrov

PlayStation 4 Windows MAC Xbox One PS4 Pro

- Preview autor: Adam Homola Komentáře: 0

The Elder Scrolls Online dostane za pár měsíců obrovský přídavek ve formě Morrowindu, ale ještě předtím se budete moci ve hře hezky zabydlet. První velký bezplatný přídavek Homestead vám totiž umožní zakoupit dům a vybavit si ho hromadou věcí. Můžete si koupit byt, dům, velkou rezidenci a ti nejmovitější z vás klidně i celý ostrov.

Všechno si lze pořídit buď za herní zlaťáky, nebo rovnou skrze obchod Crown Store. Díky Housing Editoru si pak můžete svůj nový domek vybavit pomocí více jak dvěma tisíci věcí. Od nábytku přes truhly, bedny, nádoby, jídlo, rostliny, stromy, až po knihy či různé dekorativní doplňky.

Všechno si lze navíc také koupit jak od prodejců, tak si můžete některé věci i vyrobit. Update Homestead v PC a Mac verzi hry už k dispozici a hned ze začátku nabízí téměř čtyři desítky instancovaných domů, předpřipravených a stylizovaných dle jednotlivých hratelných tříd. Jak ostatně naznačuje přiložené video, kde se můžete podívat na několik příkladů.

K jednomu domu se můžete dostat dokonce bezplatně, a to skrze úvodní tutoriálový úkol. Po jeho splnění pak můžete vlastnit více domů různých velikostí a sdílet je napříč všemi vašimi postavami. Hráči konzolových verzí The Elder Scrolls Online se Homestead dočkají 21. února.

Tagy: The Elder Scrolls (série) online akční fantasy RPG mmorpg mmo datadisk

Zdroje: tisková zpráva

Kupte na CZC.CZ

Související videa

Poslední komentáře

celkem 0

Český herní web, který se soustředí na hry pro PC, PlayStation 4, Xbox One, Xbox 360, PlayStation 3, Nintendo Siwtch, 3DS, DS, PS Vita, Android a iOS. Pro všechny platformy nabízíme recenze, preview, videorecenze i pravidelné novinky. Na Games.cz najdete i pravidelné testy a novinky z oblasti hardwaru, podcasty, rozsáhlou databázi her a speciály k očekávaným hrám ze sérií jako Kingdom Come: Deliverance, Red Dead Redemption, Call of Duty, The Elder Scrolls, Assassin's Creed, Grand Theft Auto, Battlefield, nebo FIFA.